červen 2024

BBO dvojice Strikeland - 13. turnaj (střední mazání) Turnaje regionální

  • 17:00 1.

    Obsazeno: 3/8
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 18:15 2.

    Obsazeno: 7/8
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

OBC - Olympia Bowling Cup Turnaje regionální

  • 18:30 7. hrací runda

    Obsazeno: 4/6
    Olympia (Všenory)
  • 20:00 8. hrací runda

    Obsazeno: 11/12
    Olympia (Všenory)

BOWLING CZ TOUR 2024 (7.turnaj, Wall street 40 - hauzíček) Turnaje regionální

  • 18:00 Předehrávka A

    Obsazeno: 3/5
    S-centrum (Benešov)

MANTA devítka Turnaje regionální

  • 18:00 1. hrací runda

    Obsazeno: 5/6
    Manta (Praha)
  • 18:30 2. hrací runda

    Obsazeno: 12/12
    Manta (Praha)
  • 19:30 3. hrací runda

    Obsazeno: 12/12
    Manta (Praha)

Jadranská desítka Turnaje regionální

  • 16:30 1.

    Obsazeno: 9/12
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 19:00 2.

    Obsazeno: 8/12
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)

Říčanská Iron Desítka (IRON BONUS SPECIAL + 20,- Kč za každého hráče) Turnaje regionální

  • 16:00 0. runda - startovné 480,-

    Obsazeno: 0/8
    Bowling Vojkov (Vojkov)
  • 17:00 1. runda - startovné 500,-

    Obsazeno: 14/16
    Bowling Vojkov (Vojkov)
  • 19:00 2. runda - startovné 530,-

    Obsazeno: 18/16
    Bowling Vojkov (Vojkov)

BOWLING CZ TOUR 2024 (7.turnaj, Wall street 40 - hauzíček) Turnaje regionální

  • 12:30 Předehrávka B

    Obsazeno: 2/6
    S-centrum (Benešov)

SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA Turnaje regionální

  • 14:00 SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA

    Obsazeno: 11/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

BBO Kassas CXS tour Chomutov - 5. turnaj (krátké mazání) Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 19/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 12:30 2.

    Obsazeno: 19/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

BOWLING CZ TOUR 2024 (7.turnaj, Wall street 40 - hauzíček) Turnaje regionální

  • 15:10 2.

    Obsazeno: 9/12
    S-centrum (Benešov)
  • 16:30 3.(pro hráče od 30 km od Benešova)

    Obsazeno: 12/12
    S-centrum (Benešov)

Citroen UO Cup Turnaje regionální

  • 10:00 Citroën UO Cup

    Obsazeno: 25/24
    Bowling Blansko (Blansko)

SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA Turnaje regionální

  • 10:30 SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA

    Obsazeno: 4/8
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 12:00 SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA

    Obsazeno: 9/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 14:00 SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA

    Obsazeno: 10/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

Kolínský Celoroční Turnaje regionální

  • 18:00 Kolínský Celoroční

    Obsazeno: 2/24
    Bowling Kolín s.r.o. (Psáry)

LETNÍ DEVÍTKOVÁ LIGA BENEŠOV Turnaje regionální

  • 18:00 1.

    Obsazeno: 7/7
    S-centrum (Benešov)

BBO devítkové dvojice Strikeland - 9. turnaj (dlouhé mazání) Turnaje regionální

  • 17:00 1.

    Obsazeno: 5/8
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 18:00 2.

    Obsazeno: 8/8
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

Kamenická Iron Devítka (IRON BONUS SPECIAL + 20,- Kč za každého hráče) Turnaje regionální

  • 17:00 1. runda - startovné 470,-

    Obsazeno: 0/12
    Bowling Radava (Praha 7)
  • 18:00 2. runda - startovné 500,-

    Obsazeno: 10/18
    Bowling Radava (Praha 7)
  • 19:00 3. runda - startovné 520,-

    Obsazeno: 17/18
    Bowling Radava (Praha 7)

Všenorský VOTVÍRÁK (devítkový turnaj) Turnaje regionální

  • 17:30 Všenorský Votvírák

    Obsazeno: 2/6
    Olympia (Všenory)
  • 18:00 Všenorský Votvírák

    Obsazeno: 7/12
    Olympia (Všenory)
  • 19:00 Všenorský Votvírák

    Obsazeno: 13/12
    Olympia (Všenory)

Letní Devítková Liga Vojkov 2024 - skupina E Turnaje regionální

  • 19:00 Runda pro přihlášení (startovné: 1000,- Kč za družstvo, licence se neplatí)

    Obsazeno: 0/6
    Bowling Vojkov (Vojkov)

Liga dvojic - Finále Turnaje regionální

  • 10:00 Finále 1 pro Kolín a Vojkov

    Obsazeno: 6/6
    Bowling Všenory (Všenory)
  • 10:45 Finále 2 pro Brno a Plzeň

    Obsazeno: 3/6
    Bowling Všenory (Všenory)

BBO NejKUFRY devítka Strikeland - 10. turnaj Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 23/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 12:30 2.

    Obsazeno: 19/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

Český Seniorský Pohár (Silvernite tour), turnaj 5/9 Turnaje regionální

  • 10:30 1. kvalifikační

    Obsazeno: 41/45
    Šantovka (Olomouc)
  • 14:00 2. kvalifikační pro hráče min 100 km od Olomouce

    Obsazeno: 41/42
    Šantovka (Olomouc)

červenec 2024

POPO DVOJICE Turnaje regionální

  • 16:00 POPO DVOJICE

    Obsazeno: 3/6
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 18:00 POPO DVOJICE

    Obsazeno: 4/6
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

Jadranská devítka Turnaje regionální

  • 13:00 1.

    Obsazeno: 13/12
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 15:00 2.

    Obsazeno: 19/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 18:00 3.

    Obsazeno: 12/12
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)

LETNÍ S-CENTRUM CUP 2024 Turnaje regionální

  • 18:00 Předehrávka A

    Obsazeno: 0/4
    S-centrum Benešov (Benešov u Prahy)

Říčanská Iron Devítka (IRON BONUS SPECIAL + 20,- Kč za každého hráče) Turnaje regionální

  • 17:00 1. runda - startovné 450,-

    Obsazeno: 2/16
    Bowling Vojkov (Vojkov)
  • 18:00 2. runda - startovné 480,-

    Obsazeno: 18/16
    Bowling Vojkov (Vojkov)
  • 19:00 3. runda - startovné 500,-

    Obsazeno: 20/16
    Bowling Vojkov (Vojkov)

Kaštanka Open, turnaj 5/9 (v Blansku) Turnaje regionální

  • 10:30 1. kvalifikační (start o 100 Kč levnější)

    Obsazeno: 2/12
    Kaštanka (Blansko)
  • 12:30 2. kvalifikační

    Obsazeno: 2/12
    Kaštanka (Blansko)

ESBC Hamburk, M,Ž,50+,mazání "ME Hamburk",500,-Kč. Uzávěrka přihlášek 30.6. Turnaje regionální

  • 10:00 ESBC Hamburk

    Obsazeno: 3/16
    Bowling Blansko, Dvorská 4 (Blansko)
  • 13:00 ESBC Hamburk

    Obsazeno: 2/16
    Bowling Blansko, Dvorská 4 (Blansko)

LETNÍ S-CENTRUM CUP 2024 Turnaje regionální

  • 12:30 Předehrávka B

    Obsazeno: 1/4
    S-centrum Benešov (Benešov u Prahy)

LETNÍ S-CENTRUM CUP 2024 Turnaje regionální

  • 15:00 1.

    Obsazeno: 7/18
    S-centrum Benešov (Benešov u Prahy)

Senior Open Divizion Turnaje regionální

  • 11:00 Senior Open Divizion

    Obsazeno: 24/24
    Bowling Blansko, Dvorská 4 (Blansko)

Říčanský Iron Special 2024 (IRON BONUS + 30,- Kč za každého hráče) Turnaje regionální

  • 16:30 1. runda - startovné 500,-

    Obsazeno: 0/1
    Bowling Vojkov (Vojkov)

Říčanské Iron Dvojice (IRON BONUS SPECIAL + 20,- Kč za každý i opakovaný start) Turnaje regionální

  • 17:00 1. runda - startovné 800,- (dvojice)

    Obsazeno: 0/8
    Bowling Vojkov (Vojkov)
  • 18:00 2. runda - startovné 900,- (dvojice)

    Obsazeno: 3/8
    Bowling Vojkov (Vojkov)
  • 19:00 3. runda - startovné 960,- (dvojice)

    Obsazeno: 6/8
    Bowling Vojkov (Vojkov)

Jadranský MIX Turnaje regionální

  • 15:00 1.

    Obsazeno: 6/6
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 17:00 2.

    Obsazeno: 12/12
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)

SuperLevnaPC CUP - NORMAL Turnaje regionální

  • 14:00 SuperLevnaPC CUP - NORMAL / JUNIOŘI

    Obsazeno: 10/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

Říčanská Iron Jedenáctka (IRON BONUS SPECIAL + 30,- Kč za každý i opakovaný start) Turnaje regionální

  • 18:00 1. runda - startovné 600,-

    Obsazeno: 1/16
    Bowling Vojkov (Vojkov)

Vinca cup Turnaje regionální

  • 13:30 Vinca cup

    Obsazeno: 22/24
    Bowling Blansko (Blansko)

srpen 2024

Senior Open Divizion Turnaje regionální

  • 11:00 Senior Open Divizion

    Obsazeno: 22/24
    Bowling Blansko, Dvorská 4 (Blansko)

září 2024

Turnaj jednotlivců Turnaje regionální

  • 9:30 1. runda

    Obsazeno: 1/12
    Bowling Oceán Česká Lípa (Česká Lípa)
  • 11:00 2. runda

    Obsazeno: 0/12
    Bowling Oceán Česká Lípa (Česká Lípa)

FERDINAND DEVÍTKA 2024, 7.turnaj (Wall street 40 - hauzíček), v měšci cca. 1.000 kč! Turnaje regionální

  • 18:00 Předehrávka A

    Obsazeno: 1/4
    S-centrum Benešov (Benešov u Prahy)

FERDINAND DEVÍTKA 2024, 7.turnaj (Wall street 40 - hauzíček), v měšci cca. 1.000 kč! Turnaje regionální

  • 14:30 1.

    Obsazeno: 0/6
    S-centrum Benešov (Benešov u Prahy)
  • 15:10 2.

    Obsazeno: 10/12
    S-centrum Benešov (Benešov u Prahy)
  • 16:30 3.(pro hráče od 30 km od Benešova)

    Obsazeno: 12/12
    S-centrum Benešov (Benešov u Prahy)

Senior Open Divizion Turnaje regionální

  • 11:00 Senior Open Divizion

    Obsazeno: 24/24
    Bowling Blansko, Dvorská 4 (Blansko)

Czech Old School 2024 (Olomouc) Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 28/36
    Šantovka Olomouc (Olomouc)
  • 14:00 2.

    Obsazeno: 47/45
    Šantovka Olomouc (Olomouc)
  • 17:00 3. for Foreign players only (pouze pro zahraniční hráče)

    Obsazeno: 47/45
    Šantovka Olomouc (Olomouc)

říjen 2024

Senior Open Divizion Turnaje regionální

  • 11:00 Senior Open Divizion

    Obsazeno: 24/24
    Bowling Blansko, Dvorská 4 (Blansko)

Jadranský půlmaraton Turnaje regionální

  • 10:00 Jadranský půlmaraton

    Obsazeno: 9/9
    Bowling Jadran (Frýdek Místek)

Turnaj dvojic - dohazovaná Turnaje regionální

  • 9:30 Dvojice dohazovaná

    Obsazeno: 0/8
    Bowling Oceán Česká Lípa (Česká Lípa)
  • 11:00 Dvojicedohazovaná

    Obsazeno: 0/8
    Bowling Oceán Česká Lípa (Česká Lípa)

listopad 2024

Senior Open Divizion Turnaje regionální

  • 11:00 Senior Open Divizion

    Obsazeno: 22/24
    Bowling Blansko, Dvorská 4 (Blansko)

prosinec 2024

Senior Open Divizion Turnaje regionální

  • 11:00 Senior Open Divizion

    Obsazeno: 20/24
    Bowling Blansko, Dvorská 4 (Blansko)

VOKOULE... VÁNOČNÍ TURNAJ DVOJIC 2024 Turnaje regionální

  • 18:00 Předehrávka "A"

    Obsazeno: 1/3
    S-centrum (Benešov)

prosinec 3000

BBO dvojice Zličín 2023 - 3. turnaj Turnaje regionální

  • 19:00 1.

    Obsazeno: 7/8
    Best Bowling (Praha)
  • 20:00 2.

    Obsazeno: 10/10
    Best Bowling (Praha)