duben 2024

Kolínská Devítka Turnaje regionální

  • 18:00 Kolínská Devítka

    Obsazeno: 16/30
    Bowling Kolín (Kolín)

Prosecká Iron Devítka (IRON BONUS SPECIAL 5540,- Kč + 20,- Kč za každý i opakovaný start) Xbowling turnaje

  • 16:00 1. runda - startovné 430,-

    Obsazeno: 3/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)
  • 17:00 2. runda - startovné 450,-

    Obsazeno: 7/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)
  • 18:15 3. runda - startovné 480,-

    Obsazeno: 14/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)
  • 19:30 4. runda - startovné 500,-

    Obsazeno: 18/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)

OBC - Olympia Bowling Cup Turnaje regionální

  • 17:00 1. hrací runda

    Obsazeno: 12/12
    Olympia (Všenory)
  • 19:40 2. hrací runda

    Obsazeno: 12/12
    Olympia (Všenory)

Prešporská Deviatka 2023/2024. 8. kolo BowlingTournamentEu

  • 16:00 Squad 1

    Obsazeno: 19/24
    (Bratislava, Svk)
  • 18:00 Squad 2

    Obsazeno: 30/30
    (Bratislava, Svk)

Říčanská Iron Desítka (IRON BONUS SPECIAL + 20,- Kč za každého hráče) Turnaje regionální

  • 16:00 0. runda - startovné 480,-

    Obsazeno: 0/8
    Bowling Vojkov (Vojkov)
  • 17:00 1. runda - startovné 500,-

    Obsazeno: 9/16
    Bowling Vojkov (Vojkov)
  • 19:00 2. runda - startovné 530,-

    Obsazeno: 20/16
    Bowling Vojkov (Vojkov)

Senior Cup Tour ValMez Xbowling turnaje

  • 15:45 1. runda - startovné 350,- Kč

    Obsazeno: 11/12
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)
  • 18:15 2. runda - startovné 350,- Kč

    Obsazeno: 11/12
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

OBC - Olympia Bowling Cup Turnaje regionální

  • 10:00 3. hrací runda

    Obsazeno: 14/12
    Olympia (Všenory)
  • 12:30 4. hrací runda

    Obsazeno: 15/12
    Olympia (Všenory)

SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA Turnaje regionální

  • 14:00 SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA

    Obsazeno: 9/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

9 sladkých potěšení Turnaje regionální

  • 13:30 9 sladkých potěšení

    Obsazeno: 25/24
    Bowling Blansko (Blansko)

Citroen UO Cup Turnaje regionální

  • 10:00 Citroën UO Cup

    Obsazeno: 25/24
    Bowling Blansko (Blansko)

Holešovská devítka Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 9/24
    Bowling Club Holešov (Holešov)

Jadranský MIX Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 6/6
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 12:00 2.

    Obsazeno: 13/12
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)

OBC - Olympia Bowling Cup Turnaje regionální

  • 10:00 5. hrací runda

    Obsazeno: 12/12
    Olympia (Všenory)
  • 12:30 6. hrací runda

    Obsazeno: 12/12
    Olympia (Všenory)

SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA Turnaje regionální

  • 10:30 SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA

    Obsazeno: 4/8
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 12:00 SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA

    Obsazeno: 10/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 14:00 SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA

    Obsazeno: 11/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

BBO devítkové dvojice Strikeland - 6. turnaj (dlouhé mazání) Turnaje regionální

  • 17:00 1.

    Obsazeno: 6/12
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 18:00 2.

    Obsazeno: 13/12
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

BOWLING CZ TOUR 2024 (5.turnaj, Main street 41) Turnaje regionální

  • 18:00 Předehrávka A

    Obsazeno: 2/4
    S-centrum (Benešov)

Jadranská desítka (předehrávka 24.04.) Turnaje regionální

  • 18:15 Předehrávka

    Obsazeno: 11/12
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)

Kamenická Iron Devítka (IRON BONUS SPECIAL + 20,- Kč za každého hráče) Turnaje regionální

  • 17:05 1. runda - startovné 480,-

    Obsazeno: 0/8
    Bowling Radava (Praha 7)
  • 18:00 2. runda - startovné 500,-

    Obsazeno: 8/12
    Bowling Radava (Praha 7)
  • 19:00 3. runda - startovné 520,-

    Obsazeno: 10/12
    Bowling Radava (Praha 7)

MANTA devítka Turnaje regionální

  • 17:30 Předehrávková

    Obsazeno: 2/6
    Manta (Praha)
  • 18:00 1. hrací runda

    Obsazeno: 4/6
    Manta (Praha)
  • 18:30 2. hrací runda

    Obsazeno: 12/12
    Manta (Praha)
  • 19:30 3. hrací runda

    Obsazeno: 12/12
    Manta (Praha)

Prešporský Eliminátor 2023/2024. 8. kolo BowlingTournamentEu

  • 16:00 Squad 1

    Obsazeno: 15/24
    (Bratislava, Svk)
  • 18:00 Squad 2

    Obsazeno: 18/30
    (Bratislava, Svk)

Valašská devítka s měšcem Xbowling turnaje

  • 18:00 Předehrávka - startovné 300 Kč + 50 Kč do měšce

    Obsazeno: 0/8
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

BOWLING CZ TOUR 2024 (5.turnaj, Main street 41) Turnaje regionální

  • 11:30 Předehrávka B

    Obsazeno: 2/6
    S-centrum (Benešov)

Český Seniorský Pohár (Silvernite tour), turnaj 3/9 Turnaje regionální

  • 10:00 1. kvalifikační

    Obsazeno: 30/40
    BB Brno (Brno)
  • 13:15 2. kvalifikační pro hráče min 100 km od Brna

    Obsazeno: 42/40
    BB Brno (Brno)

Devítkové dvojce Turnaje regionální

  • 8:30 1 Runda

    Obsazeno: 9/8
    Bowling City Nový Bor (Nový Bor)
  • 10:00 2 runda dojezd od 20Km

    Obsazeno: 9/8
    Bowling City Nový Bor (Nový Bor)

Jadranská desítka (předehrávka 24.04.) Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 6/12
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 12:30 2.

    Obsazeno: 8/12
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)

MČR juniorů - dorostenci 16 až 18 let ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 26/32
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

MČR juniorů - dorostenky 16 až 18 let ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 9/16
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

MČR juniorů - kadeti 19 až 21 let ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 3/12
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

MČR juniorů - kadetky 19 až 21 let ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 4/12
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

MČR juniorů - starší žáci 13 až 15 let ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 23/32
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

MČR juniorů - starší žákyně 13 až 15 let ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 7/20
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

BBO Kassas CXS tour Chomutov 3. turnaj (dlouhé mazání) Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 20/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 12:30 2.

    Obsazeno: 21/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

BOWLING CZ TOUR 2024 (5.turnaj, Main street 41) Turnaje regionální

  • 14:30 1.

    Obsazeno: 0/6
    S-centrum (Benešov)
  • 15:10 2.

    Obsazeno: 10/12
    S-centrum (Benešov)
  • 16:30 3.(pro hráče od 30 km od Benešova)

    Obsazeno: 12/12
    S-centrum (Benešov)

MČR juniorů - žáci 10 až 12 let ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 24/36
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

MČR juniorů - žáci do 9 let ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 4/12
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

MČR juniorů - žákyně 10 až 12 let ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 8/16
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

MČR juniorů - žákyně do 9 let ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 4/12
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

Tišnovská Devítka - Duben 2024 Xbowling turnaje

  • 18:00 Tišnovská Devítka - Duben 2024

    Obsazeno: 8/18
    Xbowling Tišnov (Tišnov)

Valašská devítka s měšcem Xbowling turnaje

  • 13:45 1. runda - startovné 300 Kč + 50 Kč do měšce

    Obsazeno: 5/6
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)
  • 15:00 2. runda - startovné 300 Kč + 50 Kč do měšce

    Obsazeno: 12/12
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)
  • 17:30 3. runda - startovné 300 Kč + 50 Kč do měšce

    Obsazeno: 13/12
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

2024-1 EGYÉNI PONTSZERZŐ BowlingTournamentEu

  • 18:00 1.squad

    Obsazeno: 8/8
    (Tatabanya, Hun)

Kolínský Celoroční Turnaje regionální

  • 18:00 Kolínský Celoroční

    Obsazeno: 1/30
    Bowling Kolín (Kolín)

Všenorský VOTVÍRÁK (devítkový turnaj) Turnaje regionální

  • 17:30 Všenorský Votvírák

    Obsazeno: 0/6
    Olympia (Všenory)
  • 18:00 Všenorský Votvírák

    Obsazeno: 6/12
    Olympia (Všenory)
  • 19:00 Všenorský Votvírák

    Obsazeno: 12/12
    Olympia (Všenory)

Strašnická Iron Devítka (IRON BONUS SPECIAL + 20,- Kč za každý i opakovaný start) Xbowling turnaje

  • 14:50 1. runda - startovné 400,-

    Obsazeno: 0/12
    Xbowling Strašnice (Praha)
  • 15:50 2. runda - startovné 420,-

    Obsazeno: 0/12
    Xbowling Strašnice (Praha)
  • 17:00 3. runda - startovné 440,-

    Obsazeno: 3/12
    Xbowling Strašnice (Praha)
  • 18:15 4. runda - startovné 470,-

    Obsazeno: 12/12
    Xbowling Strašnice (Praha)
  • 19:20 5. runda - startovné 500,-

    Obsazeno: 13/12
    Xbowling Strašnice (Praha)

květen 2024

BBO dvojice Strikeland - 11. turnaj (krátké mazání) Turnaje regionální

  • 17:00 1.

    Obsazeno: 5/10
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 18:15 2.

    Obsazeno: 12/12
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

Kaštanka Open, turnaj 3/9 (nové centrum, nové termíny!) Turnaje regionální

  • 10:30 1. kvalifikační (600 Kč)

    Obsazeno: 8/16
    Kaštanka (Blansko)
  • 12:45 2. kvalifikační (700 Kč)

    Obsazeno: 8/16
    Kaštanka (Blansko)

Prešporský Mazec 2023/2024, 9. kolo BowlingTournamentEu

  • 16:00 Squad 1

    Obsazeno: 8/24
    (Bratislava, Svk)
  • 18:00 Squad 2

    Obsazeno: 7/30
    (Bratislava, Svk)

2024-1 EGYÉNI PONTSZERZŐ BowlingTournamentEu

  • 18:00 2.squad

    Obsazeno: 8/8
    (Tatabanya, Hun)

Říčanská Iron Devítka (IRON BONUS SPECIAL + 20,- Kč za každého hráče) Turnaje regionální

  • 17:00 1. runda - startovné 450,-

    Obsazeno: 4/16
    Bowling Vojkov (Vojkov)
  • 18:00 2. runda - startovné 480,-

    Obsazeno: 10/16
    Bowling Vojkov (Vojkov)
  • 19:00 3. runda - startovné 500,-

    Obsazeno: 19/16
    Bowling Vojkov (Vojkov)

2024-1 EGYÉNI PONTSZERZŐ BowlingTournamentEu

  • 18:00 3.squad

    Obsazeno: 8/8
    (Tatabanya, Hun)

Prosecká Iron Desítka (IRON BONUS SPECIAL + 20,- Kč za každý i opakovaný start) Xbowling turnaje

  • 16:00 Předehrávková runda - startovné 450,- Kč

    Obsazeno: 5/8
    Xbowling Prosek DUO (Praha)

2024-1 EGYÉNI PONTSZERZŐ BowlingTournamentEu

  • 16:30 4.squad

    Obsazeno: 8/8
    (Tatabanya, Hun)

Turnaj jednotlivců Turnaje regionální

  • 9:30 1. runda

    Obsazeno: 4/12
    Bowling Oceán (Česká Lípa)
  • 11:00 2. runda

    Obsazeno: 1/12
    Bowling Oceán (Česká Lípa)

Jadranská devítka Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 20/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 13:00 2.

    Obsazeno: 8/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 16:00 3.

    Obsazeno: 18/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)

Nedělní dvojice ožívají Xbowling turnaje

  • 17:00 1.runda - startovné 200 + 50 měšec za hráče

    Obsazeno: 2/4
    Xbowling Žižkov (Praha)
  • 18:00 2.runda - startovné 200 + 50 měšec za hráče

    Obsazeno: 7/6
    Xbowling Žižkov (Praha)
  • 19:30 3.runda - startovné 200,- + 50,- měšec za hráče

    Obsazeno: 7/6
    Xbowling Žižkov (Praha)

Prosecká Iron Desítka (IRON BONUS SPECIAL + 20,- Kč za každý i opakovaný start) Xbowling turnaje

  • 15:30 0. runda - startovné 460,-

    Obsazeno: 1/8
    Xbowling Prosek DUO (Praha)
  • 17:00 1. runda - startovné 480,-

    Obsazeno: 17/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)
  • 19:00 2. runda - startovné 500,-

    Obsazeno: 18/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)

Valašské dvojice Xbowling turnaje

  • 14:30 1. startovné 500,- Kč za dvojici

    Obsazeno: 1/6
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)
  • 16:15 2. startovné 500,- Kč za dvojici

    Obsazeno: 4/6
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)
  • 18:00 3. startovné 500,- Kč za dvojici

    Obsazeno: 5/6
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

2024-1 EGYÉNI PONTSZERZŐ BowlingTournamentEu

  • 18:00 5.squad

    Obsazeno: 8/8
    (Tatabanya, Hun)

Říčanské Iron Dvojice (IRON BONUS SPECIAL + 20,- Kč za každý i opakovaný start) Turnaje regionální

  • 17:00 1. runda - startovné 800,- (dvojice)

    Obsazeno: 0/8
    Bowling Vojkov (Vojkov)
  • 18:00 2. runda - startovné 900,- (dvojice)

    Obsazeno: 2/8
    Bowling Vojkov (Vojkov)
  • 19:00 3. runda - startovné 960,- (dvojice)

    Obsazeno: 8/8
    Bowling Vojkov (Vojkov)

Žižkovská Xbowling Devítka Xbowling turnaje

  • 15:30 0. runda - startovné 300,-

    Obsazeno: 2/4
    Xbowling Žižkov (Praha)

2024-1 EGYÉNI PONTSZERZŐ BowlingTournamentEu

  • 18:00 6.squad

    Obsazeno: 8/8
    (Tatabanya, Hun)

FERDINAND DEVÍTKA 2024, 5.turnaj (Main street 41), v měšci cca. 4.000 kč! Turnaje regionální

  • 18:00 Předehrávka A

    Obsazeno: 1/4
    S-centrum Benešov (Benešov u Prahy)

Strašnická Iron DUOjka (IRON BONUS SPECIAL + 40,- Kč za každý i opakovaný start) Xbowling turnaje

  • 17:00 1. runda - startovné 800,- (dvojice)

    Obsazeno: 0/6
    Xbowling Strašnice (Praha)
  • 18:00 2. runda - startovné 880,- (dvojice)

    Obsazeno: 3/6
    Xbowling Strašnice (Praha)
  • 19:00 3. runda - startovné 940,- (dvojice)

    Obsazeno: 5/6
    Xbowling Strašnice (Praha)

2024-1 EGYÉNI PONTSZERZŐ BowlingTournamentEu

  • 12:00 11.squad

    Obsazeno: 8/8
    (Tatabanya, Hun)
  • 15:00 12.squad

    Obsazeno: 8/8
    (Tatabanya, Hun)
  • 18:00 13.squad

    Obsazeno: 8/8
    (Tatabanya, Hun)

Baráž o Extraligu 2024-2025 (sk. východ) ČBA Obsazovačky

  • 10:00 1. runda - - Právo účasti mají nejen týmy které Extraligu již hráli, otevřena je i pro nové týmy a družstva.

    Obsazeno: 5/10
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

Baráž o finále ČBL 2023-2024 ČBA Obsazovačky

  • 10:00 1. runda - - Právo přihlášení mají pouze týmy, které si vybojovali účast v baráži o finále ČBL. Přihlašující do poznámky nebo místo příjmení zapisuje název týmu.

    Obsazeno: 4/17
    Bowling Brno (Brno)

FERDINAND DEVÍTKA 2024, 5.turnaj (Main street 41), v měšci cca. 4.000 kč! Turnaje regionální

  • 11:30 Předehrávka B

    Obsazeno: 2/4
    S-centrum Benešov (Benešov u Prahy)

Charita pro Evičku Xbowling turnaje

  • 10:00 1.runda

    Obsazeno: 7/12
    Xbowling Žižkov (Praha)
  • 11:00 2.runda

    Obsazeno: 4/12
    Xbowling Žižkov (Praha)
  • 12:00 3.runda

    Obsazeno: 12/12
    Xbowling Žižkov (Praha)
  • 13:00 4.runda

    Obsazeno: 12/12
    Xbowling Žižkov (Praha)
  • 17:00 Darcovska runda pro ty, co nemohou přijít

    Obsazeno: 0/12
    Xbowling Žižkov (Praha)

FERDINAND DEVÍTKA 2024, 5.turnaj (Main street 41), v měšci cca. 4.000 kč! Turnaje regionální

  • 15:10 2.

    Obsazeno: 8/12
    S-centrum Benešov (Benešov u Prahy)
  • 16:30 3.(pro hráče od 30 km od Benešova)

    Obsazeno: 12/12
    S-centrum Benešov (Benešov u Prahy)

Senior Open Divizion Turnaje regionální

  • 11:00 Senior Open Divizion

    Obsazeno: 24/24
    Bowling Blansko, Dvorská 4 (Blansko)

Prosecký Iron Special (IRON BONUS SPECIAL + 30,- Kč za každý i opakovaný start) Xbowling turnaje

  • 11:00 1. runda - startovné 550,-

    Obsazeno: 4/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)
  • 13:00 2. runda - startovné 550,-

    Obsazeno: 10/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)
  • 15:00 3. runda - startovné 550,-

    Obsazeno: 0/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)

Holešovský Single Open Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 2/24
    Bowling Club Holešov (Holešov)

Prosecký Iron Special (IRON BONUS SPECIAL + 30,- Kč za každý i opakovaný start) Xbowling turnaje

  • 11:00 4. runda - startovné 600,-

    Obsazeno: 15/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)
  • 13:00 5. runda - startovné 600,-

    Obsazeno: 20/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)

Senior Open Divizion Turnaje regionální

  • 11:00 Senior Open Divizion

    Obsazeno: 24/24
    Bowling Blansko, Dvorská 4 (Blansko)

Losované Dvojce Turnaje regionální

  • 8:30 1 Runda

    Obsazeno: 16/16
    Bowling City Nový Bor (Nový Bor)
  • 10:00 2 runda dojezd od 20Km

    Obsazeno: 16/16
    Bowling City Nový Bor (Nový Bor)

MČR juniorských dvojic - děvčata ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 6/20
    Bowling Brno (Brno)

MČR juniorských dvojic - chlapci ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 19/24
    Bowling Brno (Brno)

SuperLevnaPC CUP - NORMAL Turnaje regionální

  • 14:00 SuperLevnaPC CUP - NORMAL / JUNIOŘI

    Obsazeno: 10/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

červen 2024

MČR seniorských dvojic muži ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 16/30
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

MČR seniorských dvojic ženy ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 11/16
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

MČR seniorských dvojic mixy ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 17/20
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

Slovakia Old School Bowling Cup 2024 BowlingTournamentEu

  • 10:00 Squad 1 - singles

    Obsazeno: 27/27
    (Bratislava, Svk)
  • 13:00 Squad 2 - singles

    Obsazeno: 34/34
    (Bratislava, Svk)
  • 16:00 Squad 3 - singles

    Obsazeno: 43/43
    (Bratislava, Svk)

Holešovská dvojka Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 0/12
    Bowling Club Holešov (Holešov)

Senior Open Divizion Turnaje regionální

  • 11:00 Senior Open Divizion

    Obsazeno: 23/24
    Bowling Blansko, Dvorská 4 (Blansko)

Cyrilometodějský Xbowling Iron Special (IRON BONUS SPECIAL + 40,- Kč za každý i opakovaný start) Xbowling turnaje

  • 14:00 1. runda - startovné 550,-

    Obsazeno: 1/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)
  • 16:30 2. runda - startovné 550,-

    Obsazeno: 1/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)

Cyrilometodějský Xbowling Iron Special (IRON BONUS SPECIAL + 40,- Kč za každý i opakovaný start) Xbowling turnaje

  • 11:00 3. runda - startovné 600,-

    Obsazeno: 0/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)
  • 13:30 4. runda - startovné 600,-

    Obsazeno: 0/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)

Motiv Open 2024 BowlingTournamentEu

  • 13:00 Squad 01

    Obsazeno: 36/50
    Bowling Brno (Brno)
  • 16:30 Squad 02

    Obsazeno: 17/50
    Bowling Brno (Brno)

červenec 2024

Senior Open Divizion Turnaje regionální

  • 11:00 Senior Open Divizion

    Obsazeno: 22/24
    Bowling Blansko, Dvorská 4 (Blansko)

Říčanský Iron Special 2024 (IRON BONUS + 30,- Kč za každého hráče) Turnaje regionální

  • 16:30 1. runda - startovné 500,-

    Obsazeno: 0/1
    Bowling Vojkov (Vojkov)

Obsazovačky.info CUP Obsazovačky Info

  • 11:00 1. runda

    Obsazeno: 16/50
    VirtBowl (Horní Dolní)

Summer Bowling Tournament 2024 BowlingTournamentEu

  • 13:00 Squad 1

    Obsazeno: 0/20
    (Bratislava, Svk)
  • 16:00 Squad 2

    Obsazeno: 2/20
    (Bratislava, Svk)
  • 19:00 Squad 3

    Obsazeno: 1/20
    (Bratislava, Svk)

srpen 2024

Ekoma Summer Cup 2024 BowlingTournamentEu

  • 17:30 Runda 1

    Obsazeno: 13/20
    (Zvolen, Svk)
  • 20:30 Runda 2

    Obsazeno: 12/20
    (Zvolen, Svk)

Ekoma Summer Cup 2024 BowlingTournamentEu

  • 9:00 Runda 7

    Obsazeno: 10/20
    (Zvolen, Svk)
  • 12:00 Runda 8

    Obsazeno: 22/22
    (Zvolen, Svk)

Senior Open Divizion Turnaje regionální

  • 11:00 Senior Open Divizion

    Obsazeno: 17/24
    Bowling Blansko, Dvorská 4 (Blansko)

Letní bowlingový kemp Xbowling ValMez 2024 Xbowling turnaje

  • 13:30 15.-18.08.2024 - cena celkem 4.220,- Kč (3.200,- + 1.020,-)

    Obsazeno: 24/24
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

LETNÝ TATRANSKÝ POHÁR 2024 BowlingTournamentEu

  • 16:00 1

    Obsazeno: 10/16
    (Poprad, Svk)
  • 19:00 2

    Obsazeno: 6/16
    (Poprad, Svk)

září 2024

Turnaj dvojic Turnaje regionální

  • 9:30 1. runda

    Obsazeno: 0/8
    Bowling Oceán Česká Lípa (Česká Lípa)
  • 11:00 2. runda

    Obsazeno: 0/8
    Bowling Oceán Česká Lípa (Česká Lípa)

XVI. Valašský bowlingový půlmaraton Xbowling turnaje

  • 9:30 Prezence v 9:30

    Obsazeno: 10/9
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

Senior Open Divizion Turnaje regionální

  • 11:00 Senior Open Divizion

    Obsazeno: 23/24
    Bowling Blansko, Dvorská 4 (Blansko)

Czech Old School 2024 (Olomouc) Turnaje regionální

  • 12:00 1.

    Obsazeno: 5/18
    Šantovka Olomouc (Olomouc)
  • 14:00 2.

    Obsazeno: 46/45
    Šantovka Olomouc (Olomouc)
  • 17:00 3. for Foreign players only (pouze pro zahraniční hráče)

    Obsazeno: 47/45
    Šantovka Olomouc (Olomouc)

říjen 2024

Senior Open Divizion Turnaje regionální

  • 11:00 Senior Open Divizion

    Obsazeno: 21/24
    Bowling Blansko, Dvorská 4 (Blansko)

Jadranský půlmaraton Turnaje regionální

  • 10:00 Jadranský půlmaraton

    Obsazeno: 9/9
    Bowling Jadran (Frýdek Místek)

listopad 2024

Senior Open Divizion Turnaje regionální

  • 11:00 Senior Open Divizion

    Obsazeno: 22/24
    Bowling Blansko, Dvorská 4 (Blansko)

prosinec 2024

Senior Open Divizion Turnaje regionální

  • 11:00 Senior Open Divizion

    Obsazeno: 20/24
    Bowling Blansko, Dvorská 4 (Blansko)

VOKOULE... VÁNOČNÍ TURNAJ DVOJIC 2024 Turnaje regionální

  • 18:00 Předehrávka "A"

    Obsazeno: 1/3
    S-centrum (Benešov)

prosinec 3000

BBO dvojice Zličín 2023 - 3. turnaj Turnaje regionální

  • 19:00 1.

    Obsazeno: 7/8
    Best Bowling (Praha)
  • 20:00 2.

    Obsazeno: 10/10
    Best Bowling (Praha)