Jaký je účel aplikace?

Aplikace je pomocník pro všechny aktivní hráče, kteří se účastní soutěží a bowlingových turnajů. Agreguje data ze stránek Obsazovačky.cz a z ČBA a přidává funkce hledání přihlášek, abecední rejstřík hráčů, kalendář událostí, propojení s bodovacím žebříčkem a katalog bowlingových center. Pro podrobnější informace pište na info@obsazovacky.info

Jaké informace zobrazují panely na Úvodní stránce?

Panel Hledání přihlášek umí vyhledat až 10 různých jmen a na jediné stránce zobrazit jejich přihlášky k událostem. Funkci ocení zejména hráči používající více variant svého jména a spoluhráči z týmu. Ke každé přihlášce jsou vypsány události konané ve stejný den.

Všechny zobrazené přihlášky lze tlačítkem stáhnout do kalendáře bez nutnosti cokoliv opisovat do počítače, tabletu nebo mobilu.

V případě, že bodovací žebříček zaznamenal stejné jméno, pak jsou v záhlaví vypsány i základní údaje z žebříčku a odkaz na profilovou stránku na czechbowling.cz. Přehled přihlášek pod jménem je řazený chronologicky.

Panel TOP 10 největších událostí zobrazuje události seřazené podle aktuálního počtu přihlášených hráčů.

Nakonec jsou na stránce zobrazeny panely Dnes a Zítra (pokud se zítra nehraje, bude zobrazen panel Další hrací den). Zobrazováno je záhlaví akce a rundy platné pro záhlaví panelu (dnes, zítra nebo další hrací den).

Responsive image

Lze na obsazovačkách najít seznam všech hráčů?

Ano. Na stránce Hráči se zobrazuje abecední seznam jmen (hráčů, týmů, ale i páru a podobně) dělený podle prvního písmena v příjmení (Ch je pod písmenem C). Za jménem je číslo počtu registrovaných přihlášek v aktuální sjetině z obsazovaček.

V záhlaví stránky jsou z počátečních písmen vytvořeny odkazy pro pohodlnější posun po stránce.

Každé jméno vede na stránku s přehledem všech událostí, ke kterým je hráč přihlášen.

Responsive image
Responsive image

Jak používat kalendář turnajů?

Kalendář přebírá z obsazovaček kategorie událostí/turnajů a používá je jako filtr. Lze tak vidět všechny události na jediné stránce, nebo jen události z kategorie, např. Turnaje ČR.

Řazení je chronologické, dělené po měsících a dnech. Události konané v několika dnech jsou rozloženy po dnech a pro každý den jsou vypsány jen rundy konané v ten den.

Proklikem lze přejít na detail obsazení celé události a všech jejich rund. Jména přihlášených hráčů jsou rozšířena o stav přihlášky a o údaj o zařazení hráče v bodovacím žebříčku.

Responsive image
Responsive image

Tlačítkem lze získat soubor Calendar.ics a jeho otevřením se do příslušné místní aplikace jednorázově načtou všechny aktuální přihlášky.

Přihlášky k událostem lze z obsazovačky.info také importovat do dalších kalendářových aplikací, jako jsou např. Apple iCal, Microsoft Outlook a Kalendář Google, ale nejprve je nutné zkopírovat adresu z přehledu přihlášek. K tomu účelu slouží tlačítko (kopírovat), které adresu uloží do schránky pro pohodlnější práci bez nutnosti přepisování.


Jak podpořit další rozvoj aplikace?

Další provoz a rozvoj agregátoru Obsazovačky.info můžete podpořit zasláním daru:

Bitcoin (BTC)
15MXvjc66pQNpA3DQReEWAMjtHaDdxX5da
Ethereum (ETH)
0xaeb807f3bff3801e4ec38fcdced8f3ee12e568e6
Dash (DASH)
XbSAUKMHACQWxqetsNtSdfnvyhgBcZ7FHY
Zcash (ZEC)
t1b3vXdUfvPx9C7r95RtEU6SKdbsuuz3dd2

Pro jinou formu podpory pište prosím na info@obsazovacky.info


Doplňkové informace o aplikaci

  • Seznamy z obsazovaček a bodovací žebříček se stahují každou hodinu.
  • Hledání hráčů nerozlišuje velikosti písmen, ale háčky a čárky ano.
  • Různé varianty jmen jsou vyhodnoceny jako různí hráči, např. zápis Ota Novák, Otakar Novák a Ota Novak nebude sloučen a bude považován za tři různé hráče.

Datový soubor

Aktualizováno
16.04.2024 5:01:15
Turnajů
137
Rund
920
Hráčů
15561 / 3841
Center
41