červenec 2020

VI. Cívis Kupa egyéni és csapatverseny 2. forduló BowlingTournamentEu

  • 17:00 7. squad, Tiszaújváros

    Obsazeno: 8/8
    (Debrecen, tiszaújváros, Hun)

2020-2 Egyéni verseny BowlingTournamentEu

  • 18:00 1. squad

    Obsazeno: 8/8
    (Tatabánya, Hun)

2020-2 Egyéni verseny BowlingTournamentEu

  • 18:00 2. squad

    Obsazeno: 8/8
    (Tatabánya, Hun)

Summer Bowling Tournament 2020 BowlingTournamentEu

  • 13:00 Squad 1

    Obsazeno: 17/20
    (Bratislava, Svk)
  • 16:00 Squad 2

    Obsazeno: 14/20
    (Bratislava, Svk)
  • 19:00 Squad 3

    Obsazeno: 19/20
    (Bratislava, Svk)

„Nedeľná DEVIATKA“ BowlingTournamentEu

  • 13:00 1.

    Obsazeno: 12/20
    (Poprad, Svk)

Summer Bowling Tournament 2020 BowlingTournamentEu

  • 10:00 Squad 11

    Obsazeno: 27/32
    (Bratislava, Svk)

2020-2 Egyéni verseny BowlingTournamentEu

  • 18:00 8. squad

    Obsazeno: 8/8
    (Tatabánya, Hun)

BOWLING TOUR mesta Poprad 2019/2020 BowlingTournamentEu

  • 16:00 1.

    Obsazeno: 2/8
    (Poprad, Svk)
  • 18:30 2.

    Obsazeno: 16/24
    (Poprad, Svk)

Prešporský Mazec 2019/2020, 7. kolo BowlingTournamentEu

  • 17:00 Squad 1

    Obsazeno: 18/24
    (Bratislava, Svk)
  • 19:15 Squad 2

    Obsazeno: 29/30
    (Bratislava, Svk)

„Jägermeister – bowling tour 2020“ – IV. kolo BowlingTournamentEu

  • 14:00 Squad 1

    Obsazeno: 3/20
    (Bratislava, Svk)

2020-2 Egyéni verseny BowlingTournamentEu

  • 9:00 11. squad

    Obsazeno: 8/8
    (Tatabánya, Hun)
  • 14:00 12. squad

    Obsazeno: 8/8
    (Tatabánya, Hun)
  • 17:00 13. squad

    Obsazeno: 8/8
    (Tatabánya, Hun)

VI. Cívis Kupa egyéni és csapatverseny 3. forduló BowlingTournamentEu

  • 18:00 5. squad, Debrecen

    Obsazeno: 7/16
    (Debrecen, tiszaújváros, Hun)

Prešporská Deviatka 2019/2020, 8. kolo BowlingTournamentEu

  • 17:00 Squad 1

    Obsazeno: 11/24
    (Bratislava, Svk)
  • 19:15 Squad 2

    Obsazeno: 24/30
    (Bratislava, Svk)

srpen 2020

Prešporský Mazec 2019/2020, 8. kolo BowlingTournamentEu

  • 17:00 Squad 1

    Obsazeno: 7/24
    (Bratislava, Svk)
  • 19:15 Squad 2

    Obsazeno: 15/24
    (Bratislava, Svk)

Ekoma Summer Cup 2020 BowlingTournamentEu

  • 17:30 Squad 1

    Obsazeno: 16/16
    (Zvolen, Svk)

Ekoma Summer Cup 2020 BowlingTournamentEu

  • 14:00 Squad 2

    Obsazeno: 10/16
    (Zvolen, Svk)
  • 17:00 Squad 3

    Obsazeno: 6/16
    (Zvolen, Svk)

VI. Cívis Kupa egyéni és csapatverseny 4. forduló BowlingTournamentEu

  • 9:30 1. squad Tiszaújváros

    Obsazeno: 4/8
    (Debrecen, tiszaújváros, Hun)
  • 11:45 2. squad, Tiszaújváros

    Obsazeno: 0/8
    (Debrecen, tiszaújváros, Hun)

Prešporský Eliminátor 2019/2020, 8. kolo BowlingTournamentEu

  • 17:00 Squad 1

    Obsazeno: 11/24
    (Bratislava, Svk)
  • 19:15 Squad 2

    Obsazeno: 21/30
    (Bratislava, Svk)

Letný tatranský pohár 2020 BowlingTournamentEu

  • 16:00 1.

    Obsazeno: 4/16
    (Poprad, Svk)
  • 19:00 2.

    Obsazeno: 4/16
    (Poprad, Svk)