říjen 2022

LOUŽEK LUCERNA CUP Turnaje regionální

  • 17:30 LOUŽEK LUCERNA CUP 8 her

    Obsazeno: 12/20
    Bowling Lucerna (Plzeň)

BBO dvojice Strikeland - 9. turnaj (krátké mazání) Turnaje regionální

  • 17:00 1.

    Obsazeno: 3/8
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 18:15 2.

    Obsazeno: 12/12
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

Devítkový měšec Zličín Turnaje regionální

  • 18:30 1. hrací runda

    Obsazeno: 14/18
    Best Bowling (Praha)
  • 19:30 2. hrací runda

    Obsazeno: 16/16
    Best Bowling (Praha)

BBO klasický - 12. turnaj (dlouhé mazání), v plechovce cca 3400,- Turnaje regionální

  • 18:30 1

    Obsazeno: 5/12
    Best Bowling (Praha)
  • 19:30 2.

    Obsazeno: 16/16
    Best Bowling (Praha)

FM dvojice MIX Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 12/12
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)

Jednotlivci Turnaje regionální

  • 9:30 1. runda

    Obsazeno: 12/12
    Garni Hotel Olympia*** (Česká Lípa)
  • 11:00 2. runda

    Obsazeno: 12/12
    Garni Hotel Olympia*** (Česká Lípa)

SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA Turnaje regionální

  • 14:00 SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA

    Obsazeno: 6/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

BBO devítka Zličín 2022/2023 (4. turnaj) - v plechovce cca 600,-,- Turnaje regionální

  • 18:30 1.

    Obsazeno: 14/20
    Best Bowling (Praha)
  • 19:30 2.

    Obsazeno: 20/20
    Best Bowling (Praha)

Kelímkovic Devítka 2022/2 Turnaje regionální

  • 16:30 Kelímkovic Devítka 2022/2 - 1.

    Obsazeno: 15/18
    BowlingSky (Ostrava)
  • 19:00 Kelímkovic Devítka 2022/2 - 2.

    Obsazeno: 18/18
    BowlingSky (Ostrava)

BOWLING CZ TOUR 2022 ( 8.turnaj, Main street 41 ) Turnaje regionální

  • 18:00 Předehrávka "A"

    Obsazeno: 1/4
    S-centrum (Benešov)

BOWLING CZ TOUR 2022 ( 8.turnaj, Main street 41 ) Turnaje regionální

  • 11:30 Předehrávka "B"

    Obsazeno: 0/4
    S-centrum (Benešov)

Devítkové dvojičky Turnaje regionální

  • 8:30 1 runda

    Obsazeno: 8/8
    Bowling City (Nový Bor)
  • 10:30 2 runda dojezd od 20 km

    Obsazeno: 8/8
    Bowling City (Nový Bor)

Holešovská devítka Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 1/24
    Bowling Club Holešov (Holešov)

BBO tour Chomutov - 9. turnaj - střední mazání Turnaje regionální

  • 12:30 2.

    Obsazeno: 12/20
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 14:00 3.

    Obsazeno: 20/20
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

BOWLING CZ TOUR 2022 ( 8.turnaj, Main street 41 ) Turnaje regionální

  • 15:20 0.

    Obsazeno: 2/6
    S-centrum (Benešov)
  • 16:10 1.

    Obsazeno: 11/12
    S-centrum (Benešov)
  • 17:30 2.(pro hráče od 30 km od Benešova)

    Obsazeno: 12/12
    S-centrum (Benešov)

NUMISMATIKA POPO - DVOJICE Turnaje regionální

  • 16:00 DVOJICE NUMISMATIKA POPO

    Obsazeno: 2/4
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 17:15 DVOJICE NUMISMATIKA POPO

    Obsazeno: 4/4
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 18:30 DVOJICE NUMISMATIKA POPO

    Obsazeno: 4/4
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

Kolínská Devítka Turnaje regionální

  • 18:00 Kolínská Devítka

    Obsazeno: 10/30
    Bowling Kolín s.r.o. (Kolín)

BBO dvojice Zličín 2022/2023 - 7. turnaj Turnaje regionální

  • 18:30 1.

    Obsazeno: 8/12
    Best Bowling (Praha)
  • 19:30 2.

    Obsazeno: 12/12
    Best Bowling (Praha)

Czech Old School 2022 Turnaje regionální

  • 12:00 1.

    Obsazeno: 15/18
    Bowling zone (Pardubice)
  • 14:30 2. (pro hráče z ČR)

    Obsazeno: 45/45
    Bowling zone (Pardubice)
  • 17:30 3. (pouze pro hráče mimo ČR)

    Obsazeno: 47/45
    Bowling zone (Pardubice)

6. ročník Memoriálu Michala Foťka Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 8/12
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 13:30 2.

    Obsazeno: 7/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 17:00 3.

    Obsazeno: 18/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)

BOWLINGZONE CUP 2022 Turnaje regionální

  • 16:15 BOWLINGZONE CUP 2021

    Obsazeno: 4/16
    Bowling zone (Pardubice)
  • 18:00 BOWLINGZONE CUP 2021

    Obsazeno: 6/24
    Bowling zone (Pardubice)

FERDINAND DVOJICE 2022 (9.turnaj, Boardwalk 35, v měšci cca. 5.000 kč) POZOR ZMĚNA ČASU HRACÍCH RUND Turnaje regionální

  • 18:00 Předehrávka "A"

    Obsazeno: 1/2
    S-centrum (Benešov)

SPRINTER bowling Cup Turnaje regionální

  • 15:30 Doplňková hrací runda

    Obsazeno: 11/16
    Best Bowling (Praha)
  • 17:45 Sprinter 1. hrací runda

    Obsazeno: 19/20
    Best Bowling (Praha)
  • 20:00 Sprinter 2. hrací runda

    Obsazeno: 19/20
    Best Bowling (Praha)

Kaštanka Open, turnaj 5/6 (dnes státní svátek) Turnaje regionální

  • 10:00 1. (start levnější o 100 Kč)

    Obsazeno: 2/8
    Bowling Kaštanka (Brno)

Český Seniorský Pohár 2022, turnaj 8/9 (noví hráči start zdarma!) Turnaje regionální

  • 16:30 Páteční předehrávka (start o 50 Kč levnější)

    Obsazeno: 9/24
    Metropole Zličín (Praha)

Charitativní turnaj Krtek Turnaje regionální

  • 11:00 Charitativní turnaj Krtek

    Obsazeno: 1/12
    Bowling Darts Rubin (Brno)
  • 14:00 Charitativní turnaj Krtek

    Obsazeno: 1/12
    Bowling Darts Rubin (Brno)
  • 17:00 Charitativní turnaj Krtek

    Obsazeno: 13/12
    Bowling Darts Rubin (Brno)

Kaštanka Open, turnaj 5/6 (dnes státní svátek) Turnaje regionální

  • 11:40 2.

    Obsazeno: 1/16
    Bowling Kaštanka (Brno)
  • 14:00 3.

    Obsazeno: 9/16
    Bowling Kaštanka (Brno)

Baker CZ Praha Zličín Turnaje regionální

  • 11:00 Kvalifikace (jeden hráč do jména, druhý do příjmení)

    Obsazeno: 0/12
    Best Bowling (Praha)
  • 13:00 Kvalifikace (jeden hráč do jména, druhý do příjmení)

    Obsazeno: 4/12
    Best Bowling (Praha)

FERDINAND DVOJICE 2022 (9.turnaj, Boardwalk 35, v měšci cca. 5.000 kč) POZOR ZMĚNA ČASU HRACÍCH RUND Turnaje regionální

  • 16:30 1.

    Obsazeno: 0/6
    S-centrum (Benešov)
  • 17:30 2.

    Obsazeno: 5/6
    S-centrum (Benešov)
  • 18:30 3.(pro hráče od 30 km od Benešova)

    Obsazeno: 6/6
    S-centrum (Benešov)

Jadranská devítka Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 18/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 13:00 2.

    Obsazeno: 18/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 16:00 3.

    Obsazeno: 18/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)

listopad 2022

JKM Bowling Cup (JUNIOR), 7.turnaj Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 9/24
    Bowling Radava (Praha 7)

MACEK kemp na HLUBOKÉ Turnaje regionální

  • 10:00 I.RUNDA sobota i neděle

    Obsazeno: 7/8
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 14:00 II.RUNDA sobota i neděle

    Obsazeno: 4/8
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

Baker CZ Pardubice (nový termín) Turnaje regionální

  • 10:00 Kvalifikace (1. hráč do jména, 2. hráč do příjmení)

    Obsazeno: 0/6
    Bowling zone (Pardubice)
  • 12:00 Kvalifikace (1. hráč do jména, 2. hráč do příjmení)

    Obsazeno: 7/18
    Bowling zone (Pardubice)

JKM Bowling Cup (JUNOR), 8.turnaj Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 2/24
    Bowling Dejvice (Praha 6)

SuperLevnaPC CUP - NORMAL Turnaje regionální

  • 14:00 SuperLevnaPC CUP - NORMAL

    Obsazeno: 6/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

Holešovský singl Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 2/24
    Bowling Club Holešov (Holešov)

Novoborská devítka Turnaje regionální

  • 8:30 1 runda

    Obsazeno: 8/8
    Bowling City (Nový Bor)
  • 10:00 2 runda dojezd od 20 km

    Obsazeno: 12/12
    Bowling City (Nový Bor)
  • 12:00 3 runda od 20 km

    Obsazeno: 12/12
    Bowling City (Nový Bor)

prosinec 2022

VÁNOČNÍ TURNAJ NA HLUBOKÉ dobrovolné startovné Turnaje regionální

  • 13:00 VÁNOČNÍ TURNAJ NA HLUBOKÉ

    Obsazeno: 30/28
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

JKM Bowling Cup (JUNIOR), 9.turnaj Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 2/24
    Bowling Radava (Praha 7)

Novoborské Dvojičky Turnaje regionální

  • 8:30 1 runda

    Obsazeno: 8/8
    Bowling City (Nový Bor)
  • 10:30 2 runda dojezd od 20 km

    Obsazeno: 9/8
    Bowling City (Nový Bor)

Baker CZ Brno (dvojice, 1. hráč do jména, 2. do příjmení) FINÁLE! Turnaje regionální

  • 13:00 1. kvalifikační

    Obsazeno: 2/8
    Bowling Kaštanka (Brno)
  • 15:00 2. kvalifikační

    Obsazeno: 3/8
    Bowling Kaštanka (Brno)

Holešovský Vánoční turnaj Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 2/24
    Bowling Club Holešov (Holešov)