říjen 2021

BBO dvojice Zličín - 3. turnaj Turnaje regionální

  • 17:00 0.

    Obsazeno: 0/4
    Best Bowling (Praha)
  • 18:00 1.

    Obsazeno: 7/8
    Best Bowling (Praha)
  • 19:00 2.

    Obsazeno: 9/8
    Best Bowling (Praha)
  • 20:00 3.

    Obsazeno: 9/8
    Best Bowling (Praha)

BOWLINGZONE CUP 2021 Turnaje regionální

  • 16:15 BOWLINGZONE CUP 2021

    Obsazeno: 7/20
    Bowling zone (Pardubice)
  • 18:00 BOWLINGZONE CUP 2021

    Obsazeno: 22/24
    Bowling zone (Pardubice)

BOWLING CZ TOUR 2020/21, 11.turnaj (wall street 40) Turnaje regionální

  • 18:00 Předehrávka "A"

    Obsazeno: 3/4
    S-centrum (Benešov)

5. ročník Memoriálu Michal Foťka Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 10/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 13:30 2.

    Obsazeno: 18/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 17:00 3.

    Obsazeno: 13/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)

Baker CZ (dvojice, 1. hráč do jména, 2. do příjmení) Turnaje regionální

  • 11:00 1. kvalifikační

    Obsazeno: 5/10
    Bowling zone (Pardubice)
  • 13:30 2. kvalifikační

    Obsazeno: 15/18
    Bowling zone (Pardubice)

BOWLING CZ TOUR 2020/21, 11.turnaj (wall street 40) Turnaje regionální

  • 12:00 Předehrávka "B"

    Obsazeno: 0/4
    S-centrum (Benešov)

Novoborské Dvojičky Turnaje regionální

  • 9:00 1 runda

    Obsazeno: 8/8
    Bowling City (Nový Bor)
  • 10:30 2 runda dojezd od 20 km

    Obsazeno: 8/8
    Bowling City (Nový Bor)

BBO tour Chomutov (11. turnaj) - dlouhé mazání, 31.10.2021 Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 5/8
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 12:30 2.

    Obsazeno: 16/20
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 14:00 3.

    Obsazeno: 25/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

BOWLING CZ TOUR 2020/21, 11.turnaj (wall street 40) Turnaje regionální

  • 16:10 1.

    Obsazeno: 8/12
    S-centrum (Benešov)
  • 17:30 2.(pro hráče od 30 km od Benešova)

    Obsazeno: 12/12
    S-centrum (Benešov)

listopad 2021

Devítkový měšec Zličín, 2. turnaj Turnaje regionální

  • 18:30 1. hrací runda

    Obsazeno: 20/24
    Best Bowling (Praha)
  • 19:30 2. hrací runda

    Obsazeno: 26/24
    Best Bowling (Praha)

Olomoucká devítka Turnaje regionální

  • 17:00 1 Runda

    Obsazeno: 2/18
    BOWLAND bowling center (Olomouc)
  • 19:30 2 Runda

    Obsazeno: 5/18
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

Podještědské bowlení Turnaje regionální

  • 13:00 1 runda

    Obsazeno: 16/16
    Home Credit Arena (Liberec)
  • 15:00 2 runda dojezd od 20 km

    Obsazeno: 16/16
    Home Credit Arena (Liberec)

TURNAJ DVOJIC HLUBOKÁ Turnaje regionální

  • 17:00 TURNAJ DVOJIC HLUBOKÁ

    Obsazeno: 2/4
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 18:15 TURNAJ DVOJIC HLUBOKÁ

    Obsazeno: 4/4
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 19:30 TURNAJ DVOJIC HLUBOKÁ

    Obsazeno: 4/4
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

BBO dvojice Strikeland - 4. turnaj Turnaje regionální

  • 17:00 1.

    Obsazeno: 6/12
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 18:15 2.

    Obsazeno: 12/12
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

FERDINAND DEVÍTKA 2020/21, 12.turnaj ( v měšci cca. 2.000 kč ) + večeře zdarma Turnaje regionální

  • 18:00 Předehrávka "A"

    Obsazeno: 3/4
    S-centrum (Benešov)

BBO NejKUFRY.cz devítka - 3. turnaj, v plechovce cca 1600,- Turnaje regionální

  • 18:15 1.

    Obsazeno: 17/24
    Praha, Best Bowling Zličín (hl. losovaná cena cest. kufr od NejKUFRY.cz, šťastná plechovka cca 1600,-)
  • 19:00 2.

    Obsazeno: 24/24
    Praha, Best Bowling Zličín (hl. losovaná cena cest. kufr od NejKUFRY.cz, šťastná plechovka cca 1600,-)

První Kaštanka Open Turnaje regionální

  • 17:00 1.

    Obsazeno: 0/16
    Kaštanka (Brno)
  • 19:30 2.

    Obsazeno: 0/16
    Kaštanka (Brno)

Třinecká devítka Turnaje regionální

  • 16:00 1.

    Obsazeno: 11/18
    GAJA centrum (Třinec)

FERDINAND DEVÍTKA 2020/21, 12.turnaj ( v měšci cca. 2.000 kč ) + večeře zdarma Turnaje regionální

  • 11:30 Předehrávka "B"

    Obsazeno: 0/4
    S-centrum (Benešov)

JKM Bowling Cup, 3.turnaj Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 17/24
    Bowling Radava (Praha 7)

První Kaštanka Open Turnaje regionální

  • 10:00 5.

    Obsazeno: 9/16
    Kaštanka (Brno)

BBO devítka Strikeland - 12. turnaj Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 13/20
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 12:30 2.

    Obsazeno: 18/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 14:00 3.

    Obsazeno: 24/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

FERDINAND DEVÍTKA 2020/21, 12.turnaj ( v měšci cca. 2.000 kč ) + večeře zdarma Turnaje regionální

  • 15:30 0.

    Obsazeno: 0/6
    S-centrum (Benešov)
  • 16:10 1.

    Obsazeno: 7/12
    S-centrum (Benešov)
  • 17:30 2. ( pro hráče od 30 km od Benešova)

    Obsazeno: 12/12
    S-centrum (Benešov)

SuperLevnaPC CUP - NORMAL Turnaje regionální

  • 10:30 SuperLevnaPC CUP - NORMAL

    Obsazeno: 5/8
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 12:00 SuperLevnaPC CUP - NORMAL

    Obsazeno: 10/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 14:00 SuperLevnaPC CUP - NORMAL

    Obsazeno: 12/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

Třinecká devítka Turnaje regionální

  • 13:00 2.

    Obsazeno: 1/18
    GAJA centrum (Třinec)
  • 15:30 3.

    Obsazeno: 12/18
    GAJA centrum (Třinec)

Holešovská dvojka (dvojice) Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 3/12
    Bowling Club Holešov (Holešov)

Novoborská devítka. Turnaje regionální

  • 8:00 1 runda

    Obsazeno: 8/8
    Bowling City (Nový Bor)
  • 9:30 2 runda dojezd do 20 km

    Obsazeno: 11/12
    Bowling City (Nový Bor)
  • 11:00 3 runda dojezd od 20 km

    Obsazeno: 12/12
    Bowling City (Nový Bor)

CAMPUS CUP - 8.turnaj Turnaje regionální

  • 17:30 1.

    Obsazeno: 7/20
    Campus Bowling (České Budějovice)

Olomoucké dvojice Turnaje regionální

  • 17:00 1 Runda

    Obsazeno: 4/24
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

SPRINTER bowling Cup Turnaje regionální

  • 16:00 Doplňková hrací runda

    Obsazeno: 6/12
    Best Bowling (Praha)
  • 17:30 Sprinter 1. hrací runda

    Obsazeno: 21/24
    Best Bowling (Praha)
  • 19:50 Sprinter 2. hrací runda

    Obsazeno: 24/24
    Best Bowling (Praha)

Český Seniorský Pohár 2021, turnaj 5/5 Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 4/12
    Bowling zone (Pardubice)
  • 12:15 2.

    Obsazeno: 19/36
    Bowling zone (Pardubice)
  • 15:00 3. (pro lidi 100+ km od Pardubic)

    Obsazeno: 38/36
    Bowling zone (Pardubice)

Turnaj dvojic Turnaje regionální

  • 10:30 Turnaj dvojic

    Obsazeno: 5/8
    Bowling Oceán Česká Lípa (Česká Lípa)
  • 12:00 Turnaj dvojic

    Obsazeno: 2/8
    Bowling Oceán Česká Lípa (Česká Lípa)

prosinec 2021

Baker CZ (dvojice, 1. hráč do jména, 2. do příjmení) Turnaje regionální

  • 11:00 1. kvalifikační

    Obsazeno: 2/8
    Kaštanka (Brno)
  • 13:00 2. kvalifikační

    Obsazeno: 0/8
    Kaštanka (Brno)
  • 15:00 3. kvalifikační

    Obsazeno: 0/8
    Kaštanka (Brno)

CAMPUS CUP - 9.turnaj Turnaje regionální

  • 16:45 1.

    Obsazeno: 4/20
    Campus Bowling (České Budějovice)

Novoborská devítka ve dvojicích Turnaje regionální

  • 9:00 1 runda

    Obsazeno: 8/8
    Bowling City (Nový Bor)
  • 10:30 2 runda dojezd od 20 km

    Obsazeno: 8/8
    Bowling City (Nový Bor)

leden 2022

Bowlingová Liga Smíšených Párů Turnaje regionální

  • 19:00 1. liga

    Obsazeno: 7/7
    SB Centrum Chodov (Praha)

únor 2022

Budějcká devítka Turnaje regionální

  • 19:00 1.

    Obsazeno: 1/20
    Campus Bowling (České Budějovice)

listopad 2023

,,PARDUBICKÁ NOTAP 2021" Turnaje regionální

  • 18:00 PARDUBICKÁ NOTAP 2021

    Obsazeno: 0/36
    Bowling zone (Pardubice)