září 2020

Prešporský Mazec 2020/2021, 1. kolo BowlingTournamentEu

  • 17:00 Squad 1

    Obsazeno: 12/24
    (Bratislava, Svk)
  • 19:15 Squad 2

    Obsazeno: 23/30
    (Bratislava, Svk)

TURNAJ DVOJIC HLUBOKÁ Turnaje regionální

  • 17:00 TURNAJ DVOJIC HLUBOKÁ

    Obsazeno: 0/4
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 18:15 TURNAJ DVOJIC HLUBOKÁ

    Obsazeno: 4/4
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 19:30 TURNAJ DVOJIC HLUBOKÁ

    Obsazeno: 4/4
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

ULICE Best Bowling Turnaje regionální

  • 19:00 ULICE 1. hrací runda

    Obsazeno: 13/16
    Best Bowling (Praha)
  • 19:55 ULICE 2. hrací runda

    Obsazeno: 16/16
    Best Bowling (Praha)

BBO dvojice Strikeland (9. turnaj) - ZMĚNA TERMÍNU NA ČTVRTEK 24.9.!! Turnaje regionální

  • 17:00 1.

    Obsazeno: 10/12
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 18:15 2.

    Obsazeno: 12/12
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

Valašská devítka s měšcem Xbowling turnaje

  • 18:00 Předehrávka - startovné 260 Kč + 40 Kč do měšce

    Obsazeno: 5/9
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

Kvalifikace MČR DVOJIC (Olomouc) ČBA Obsazovačky

  • 11:00 2. hrací runda - Hráči do dvojic se přihlašují samostatně. Jméno párové dvojice uveďte do poznámky.

    Obsazeno: 3/16
    Bowland Olomouc ()

Kvalifikace MČR DVOJIC (Praha) ČBA Obsazovačky

  • 17:00 1. hrací runda - Hráči do dvojic se přihlašují samostatně. Jméno párové dvojice uveďte do poznámky.

    Obsazeno: 9/16
    Best Bowling (Praha)

„Jägermeister – bowling tour 2020“ – VI. kolo BowlingTournamentEu

  • 14:00 Squad 1

    Obsazeno: 17/20
    (Bratislava, Svk)

Dante open (devítka) Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 3/24
    Bowling Club Holešov (Holešov)

Finále ČR ABL družstev ABL družstva

  • 10:00 1. runda

    Obsazeno: 18/18
    Bowling zone (Pardubice)
  • 11:15 2. runda

    Obsazeno: 18/18
    Bowling zone (Pardubice)

Finále ČR ABL jednotlivců ABL jednotlivci

  • 9:30 1. runda

    Obsazeno: 27/27
    Bowling zone (Pardubice)
  • 11:30 2. runda

    Obsazeno: 36/36
    Bowling zone (Pardubice)
  • 14:00 3. runda

    Obsazeno: 36/36
    Bowling zone (Pardubice)

Single CUP Strašnice Xbowling turnaje

  • 20:00 1.runda

    Obsazeno: 5/12
    Xbowling Strašnice (Praha)

Tišnovská Devítka - Září 2020 Xbowling turnaje

  • 16:30 Tišnovská Devítka - Září 2020 - předehrávka

    Obsazeno: 12/12
    Xbowling Tišnov (Tišnov)
  • 18:00 Tišnovská Devítka - Září 2020

    Obsazeno: 20/18
    Xbowling Tišnov (Tišnov)

Valašská devítka s měšcem Xbowling turnaje

  • 15:30 2. runda - startovné 260 Kč + 40 Kč do měšce

    Obsazeno: 2/12
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)
  • 16:45 3. runda - startovné 260 Kč + 40 Kč do měšce

    Obsazeno: 8/12
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

Český Seniorský Pohár 2020, turnaj 6/8 Turnaje regionální

  • 11:15 pro kohokoliv

    Obsazeno: 31/36
    Šantovka (Olomouc)
  • 14:15 pro hráče 200+ km od Olomouce

    Obsazeno: 32/36
    Šantovka (Olomouc)

KMOTR BC 2020 (prize money 23.000 Kč, oběd pro všechny zdarma) Turnaje regionální

  • 17:00 1. pondělní

    Obsazeno: 2/16
    U Kmotra, Třebíč (Třebíč)
  • 19:00 2. pondělní

    Obsazeno: 1/16
    U Kmotra, Třebíč (Třebíč)

Kvalifikace MČR DVOJIC (Praha) ČBA Obsazovačky

  • 17:00 2. hrací runda - Hráči do dvojic se přihlašují samostatně. Jméno párové dvojice uveďte do poznámky.

    Obsazeno: 11/16
    Best Bowling (Praha)
  • 20:00 3. hrací runda - Hráči do dvojic se přihlašují samostatně. Jméno párové dvojice uveďte do poznámky.

    Obsazeno: 12/16
    Best Bowling (Praha)

Pondělní Single Cup Kyje Xbowling turnaje

  • 20:00 1.runda

    Obsazeno: 10/12
    Xbowling Kyje (Praha)

Budějcká devítka - 6. turnaj Turnaje regionální

  • 19:00 1.

    Obsazeno: 7/20
    Campus Bowling (České Budějovice)

KMOTR BC 2020 (prize money 23.000 Kč, oběd pro všechny zdarma) Turnaje regionální

  • 17:00 1. úterní

    Obsazeno: 6/16
    U Kmotra, Třebíč (Třebíč)
  • 19:00 2. úterní

    Obsazeno: 8/16
    U Kmotra, Třebíč (Třebíč)

Strikovaná III Turnaje regionální

  • 18:00 Strikovaná III

    Obsazeno: 12/20
    Bowling Darts Rubin (Brno)

BBO klasický - 9. turnaj (střední mazání) - v plechovce cca 2000,- Turnaje regionální

  • 18:00 1.

    Obsazeno: 11/16
    Best Bowling (Praha)
  • 19:15 2.

    Obsazeno: 24/24
    Best Bowling (Praha)

BOWLING TOUR mesta Poprad 2019/2020 BowlingTournamentEu

  • 16:00 1.

    Obsazeno: 4/8
    (Poprad, Svk)
  • 18:30 2.

    Obsazeno: 17/24
    (Poprad, Svk)

FERDINAND DEVÍTKA 2020 (v měšci cca. 900 kč) Turnaje regionální

  • 15:20 Předehrávka "A"

    Obsazeno: 1/4
    S-centrum (Benešov)

KMOTR BC 2020 (prize money 23.000 Kč, oběd pro všechny zdarma) Turnaje regionální

  • 17:00 1. středeční

    Obsazeno: 4/16
    U Kmotra, Třebíč (Třebíč)
  • 19:00 2. středeční

    Obsazeno: 5/16
    U Kmotra, Třebíč (Třebíč)

Kvalifikace MČR DVOJIC (Chomutov) ČBA Obsazovačky

  • 18:00 1. hrací runda - Hráči do dvojic se přihlašují samostatně. Jméno párové dvojice uveďte do poznámky.

    Obsazeno: 12/16
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

Kvalifikace MČR DVOJIC (Pardubice) ČBA Obsazovačky

  • 18:00 1. hrací runda - Hráči do dvojic se přihlašují samostatně. Jméno párové dvojice uveďte do poznámky.

    Obsazeno: 30/36
    Bowling zone (Pardubice)

Prešporský Eliminátor 2020/2021, 2. kolo BowlingTournamentEu

  • 17:00 Squad 1

    Obsazeno: 8/24
    (Bratislava, Svk)
  • 19:15 Squad 2

    Obsazeno: 18/30
    (Bratislava, Svk)

říjen 2020

BOWLINGZONE CUP 2020 Turnaje regionální

  • 16:15 BOWLINGZONE CUP 2020

    Obsazeno: 5/20
    Bowling zone (Pardubice)
  • 18:00 BOWLINGZONE CUP 2020

    Obsazeno: 20/24
    Bowling zone (Pardubice)

EBONITE 2020 Turnaje ČR

  • 17:00 EBONITE 1. hrací runda

    Obsazeno: 12/16
    Best Bowling Zličín (Praha)
  • 19:30 EBONITE 2. hrací runda

    Obsazeno: 7/16
    Best Bowling Zličín (Praha)

KMOTR BC 2020 (prize money 23.000 Kč, oběd pro všechny zdarma) Turnaje regionální

  • 17:00 1. čtvrteční

    Obsazeno: 2/16
    U Kmotra, Třebíč (Třebíč)
  • 19:00 2. čtvrteční

    Obsazeno: 3/16
    U Kmotra, Třebíč (Třebíč)

BZ Senior Open 2020 Turnaje regionální

  • 11:00 1.runda

    Obsazeno: 12/36
    Bowling zone (Pardubice)

FERDINAND DEVÍTKA 2020 (v měšci cca. 900 kč) Turnaje regionální

  • 15:20 1.

    Obsazeno: 2/6
    S-centrum (Benešov)
  • 16:10 2.

    Obsazeno: 11/12
    S-centrum (Benešov)
  • 17:30 3.(hráči a hráčky od 30 km od Benešova)

    Obsazeno: 12/12
    S-centrum (Benešov)

Valašské dvojice Xbowling turnaje

  • 16:00 1. startovné 400,- Kč za dvojici

    Obsazeno: 2/6
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)
  • 17:15 2. startovné 400,- Kč za dvojici

    Obsazeno: 5/6
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)
  • 18:30 3. startovné 400,- Kč za dvojici

    Obsazeno: 6/6
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

Žižkovská Xbowling Devítka Xbowling turnaje

  • 16:00 0. runda - startovné 300,-

    Obsazeno: 2/6
    Xbowling Žižkov (Praha)

Finálová runda SPRINTER CUP Turnaje regionální

  • 19:15 Finálová runda pro 24 nejlepších

    Obsazeno: 3/24
    Best Bowling (Praha)

Prešporská Deviatka 2020/2021, 2. kolo BowlingTournamentEu

  • 17:00 Squad 1

    Obsazeno: 3/24
    (Bratislava, Svk)
  • 19:15 Squad 2

    Obsazeno: 11/30
    (Bratislava, Svk)

SPRINTER Best Bowling Cup Turnaje regionální

  • 17:30 Sprinter 1. hrací runda

    Obsazeno: 24/24
    Best Bowling (Praha)
  • 20:30 Sprinter 2. hrací runda

    Obsazeno: 12/16
    Best Bowling (Praha)

BBO NejKUFRY.cz devítka (11. turnaj) - v plechovce cca 3800,- Turnaje regionální

  • 18:30 1.

    Obsazeno: 19/24
    Praha, Best Bowling Zličín (hl. losovaná cena cest. kufr od NejKUFRY.cz, šťastná plechovka cca 3800,-)
  • 19:30 2.

    Obsazeno: 33/33
    Praha, Best Bowling Zličín (hl. losovaná cena cest. kufr od NejKUFRY.cz, šťastná plechovka cca 3800,-)

Senior Cup Tour ValMez Xbowling turnaje

  • 18:00 Předehrávka - startovné 300,- Kč

    Obsazeno: 0/9
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

BBO tour Chomutov (7. turnaj) - krátké mazání Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 11/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 12:30 2.

    Obsazeno: 20/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 14:00 3. - pro hráče zdaleka a reentry

    Obsazeno: 24/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

Jadranská devítka Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 19/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 13:00 2.

    Obsazeno: 20/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 16:30 3.

    Obsazeno: 19/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)

SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA po 3.na dráze Turnaje regionální

  • 10:30 SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA po 3.na dráze

    Obsazeno: 6/8
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 12:00 SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA po 3.na dráze

    Obsazeno: 12/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 14:00 SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA po 3.na dráze

    Obsazeno: 12/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

Třinecká devítka Turnaje regionální

  • 16:30 1.

    Obsazeno: 16/16
    GAJA centrum (Třinec)

CAMPUS CUP - 10.turnaj - dvojnásobné body Turnaje regionální

  • 17:30 1.

    Obsazeno: 8/20
    Campus Bowling (České Budějovice)
  • 18:30 2.

    Obsazeno: 10/10
    Campus Bowling (České Budějovice)

DEVÍTKA Best Bowling Zličín Turnaje regionální

  • 18:30 1. runda

    Obsazeno: 13/16
    Best Bowling (Praha)
  • 19:30 2. runda

    Obsazeno: 24/24
    Best Bowling (Praha)

Prešporský Mazec 2020/2021, 2. kolo BowlingTournamentEu

  • 17:00 Squad 1

    Obsazeno: 0/24
    (Bratislava, Svk)
  • 19:15 Squad 2

    Obsazeno: 0/25
    (Bratislava, Svk)

BBO dvojice Zličín (11. turnaj) Turnaje regionální

  • 18:30 1.

    Obsazeno: 6/8
    Best Bowling (Praha)
  • 19:30 2.

    Obsazeno: 8/8
    Best Bowling (Praha)
  • 20:30 3.

    Obsazeno: 9/9
    Best Bowling (Praha)

Bowland Olomócká Tvargla 2020 Turnaje regionální

  • 16:00 1 runda

    Obsazeno: 1/20
    BOWLAND bowling center (Olomouc)
  • 18:00 2 runda

    Obsazeno: 15/20
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

Czech Old School 2020 Turnaje regionální

  • 12:00 Czech Old School 2020 - squad 1

    Obsazeno: 11/36
    Bowling zone (Pardubice)
  • 14:30 Czech Old School 2020 - squad 2

    Obsazeno: 40/45
    Bowling zone (Pardubice)
  • 17:30 Czech Old School 2020 - for foreign players only (pouze pro hráče mimo CZ)

    Obsazeno: 25/45
    Bowling zone (Pardubice)

Turnaj dvojic (classic) Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 0/12
    Bowling Club Holešov (Holešov)

CNC Produkt Cup Turnaje regionální

  • 16:10 1.

    Obsazeno: 1/12
    BowlingSky (Ostrava)
  • 17:40 2.

    Obsazeno: 12/12
    BowlingSky (Ostrava)
  • 19:10 3.runda je pro hráče s dojezdem nad 50 km

    Obsazeno: 9/12
    BowlingSky (Ostrava)

FM dvojice MIX Turnaje regionální

  • 13:00 1.

    Obsazeno: 12/12
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)

Prestige Tour ČBA Obsazovačky

  • 10:00 1. hrací runda - Runda pro hráče a hráčky s právem účasti hrát Mistrovství světa seniorů 2021

    Obsazeno: 11/24
    Xbowling Prosek ()
  • 13:00 2. hrací runda - Hráči narození od 1.7. 2008 do 30.6.2010 se mohou zúčastnit pouze za přítomnosti trenéra alespoň s certifikátem ETBF Level1,který je na dráze s hráčem po celou dobu turnaje a pouze v rundách označených jako JUNIOR s maximální účastí 6 juniorů této kategorie v rundě.

    Obsazeno: 22/24
    Xbowling Prosek ()
  • 16:00 3. hrací runda

    Obsazeno: 11/24
    Xbowling Prosek ()

Třinecká devítka Turnaje regionální

  • 12:00 2.

    Obsazeno: 10/24
    GAJA centrum (Třinec)
  • 15:00 3.

    Obsazeno: 6/24
    GAJA centrum (Třinec)

Vojkov Open 2020 Turnaje regionální

  • 17:00 1. runda

    Obsazeno: 6/16
    Bowling Vojkov (Vojkov)
  • 18:45 2. runda

    Obsazeno: 17/16
    Bowling Vojkov (Vojkov)

12H BOWLING MARATHONE PARDUBICE Turnaje regionální

  • 9:00 1.runda

    Obsazeno: 5/12
    Bowling zone (Pardubice)

BBO devítka Strikeland - 5. turnaj Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 11/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 12:30 2.

    Obsazeno: 12/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 14:00 3.

    Obsazeno: 17/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

Chodovská 9 Turnaje regionální

  • 11:00 1. runda - 350,- (sleva)

    Obsazeno: 3/12
    SB Centrum Chodov (Praha)
  • 12:00 2. runda - 400,-

    Obsazeno: 5/12
    SB Centrum Chodov (Praha)

PARDUBICKÁ NOTAP Turnaje regionální

  • 18:00 PARDUBICKÁ NOTAP 2020

    Obsazeno: 0/30
    Bowling zone (Pardubice)

MČR dvojic seniorů ČBA Obsazovačky

  • 10:00 1. hrací runda - OBSAZOVAČKA PRO KATEGORIE - dvojice muži, dvojice ženy. Rozdělení do hracích rund provede STK.

    Obsazeno: 40/48
    Bowland Olomouc ()

listopad 2020

MČR dvojic seniorů ČBA Obsazovačky

  • 10:00 1. hrací runda - OBSAZOVAČKA PRO KATEGORII - smíšené dvojice mužů a žen. Rozdělení do hracích rund provede STK

    Obsazeno: 21/36
    Bowland Olomouc ()

Bowlingová Liga Smíšených Párů Turnaje regionální

  • 19:00 2. liga

    Obsazeno: 0/6
    SB Centrum Chodov (Praha)

Novoborské Dvojičky Turnaje regionální

  • 9:00 1 runda

    Obsazeno: 8/8
    Bowling City (Nový Bor)
  • 10:30 2 runda dojezd od 20 km

    Obsazeno: 8/8
    Bowling City (Nový Bor)

OPEN Karla Přehodila (classic) Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 0/24
    Bowling Club Holešov (Holešov)

CAMPUS CUP - 11. turnaj Turnaje regionální

  • 17:30 1.

    Obsazeno: 8/20
    Campus Bowling (České Budějovice)
  • 18:30 2.

    Obsazeno: 5/10
    Campus Bowling (České Budějovice)

Bowland Senior Cup 2020 Turnaje regionální

  • 16:00 1 runda

    Obsazeno: 0/20
    BOWLAND bowling center (Olomouc)
  • 18:00 2 runda

    Obsazeno: 20/20
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

Jadranský měšec Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 8/12
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 13:00 2.

    Obsazeno: 8/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)

Turnaj dvojic (devítka) Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 0/12
    Bowling Club Holešov (Holešov)

prosinec 2020

Bowland Turnaj Dvojic 2020 Turnaje regionální

  • 17:30 1 runda

    Obsazeno: 0/20
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

Bowland Mikulášský turnaj pro děti 2020 Turnaje regionální

  • 9:30 Kategorie A: 2011 a mladší

    Obsazeno: 0/20
    BOWLAND bowling center (Olomouc)
  • 9:30 Kategorie C: 2007 - 2005

    Obsazeno: 0/20
    BOWLAND bowling center (Olomouc)
  • 9:30 Kategorie B: 2010 - 2008

    Obsazeno: 0/20
    BOWLAND bowling center (Olomouc)
  • 9:30 Kategorie D: 2002 - 2004

    Obsazeno: 1/20
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

CAMPUS CUP - 12.turnaj Turnaje regionální

  • 15:00 1.runda

    Obsazeno: 4/20
    Campus Bowling (České Budějovice)
  • 16:00 2.runda

    Obsazeno: 6/10
    Campus Bowling (České Budějovice)

City turnaj Turnaje regionální

  • 9:00 1 runda

    Obsazeno: 6/12
    Bowling City (Nový Bor)
  • 11:30 2 runda dojezd od 20 km

    Obsazeno: 14/12
    Bowling City (Nový Bor)

Bowland Cup 2020 - Vánoční speciál Turnaje regionální

  • 9:00 1 runda

    Obsazeno: 1/20
    BOWLAND bowling center (Olomouc)
  • 12:30 2 runda

    Obsazeno: 17/20
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

Tradiční Štěpánský turnaj - Low game Xbowling turnaje

  • 15:00 1. runda Tradiční Štěpánský turnaj

    Obsazeno: 3/12
    Xbowling Tišnov (Tišnov)
  • 16:30 2. runda Tradiční Štěpánský turnaj

    Obsazeno: 12/12
    Xbowling Tišnov (Tišnov)
  • 18:00 3. runda Tradiční Štěpánský turnaj

    Obsazeno: 14/12
    Xbowling Tišnov (Tišnov)

Bowland Silvestrovská Devítka 2020 Turnaje regionální

  • 9:00 1 runda

    Obsazeno: 1/20
    BOWLAND bowling center (Olomouc)
  • 10:15 2 runda

    Obsazeno: 14/20
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

únor 2021

Zimní bowlingový kemp VaMez Xbowling turnaje

  • 13:00 12.-14.2.2021 (1820,- kemp + 460,- strava)

    Obsazeno: 21/24
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

březen 2021

X. Valašský bowlingový půlmaraton - 10:00 - 22:00 hod. Xbowling turnaje

  • 10:00 PREZENCE v 9:30 hod. - Startovné 3000 Kč / tým

    Obsazeno: 10/9
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)