říjen 2022

LOUŽEK LUCERNA CUP Turnaje regionální

  • 17:30 LOUŽEK LUCERNA CUP 8 her

    Obsazeno: 12/20
    Bowling Lucerna (Plzeň)

Žižkovská Xbowling Devítka Xbowling turnaje

  • 15:30 0.runda - startovné 300,-

    Obsazeno: 4/4
    Xbowling Žižkov (Praha)

BBO dvojice Strikeland - 9. turnaj (krátké mazání) Turnaje regionální

  • 17:00 1.

    Obsazeno: 3/8
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 18:15 2.

    Obsazeno: 12/12
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

BOWLING TOUR 2022/2023 BowlingTournamentEu

  • 17:30 1.

    Obsazeno: 12/24
    (Poprad, Svk)

Devítkový měšec Zličín Turnaje regionální

  • 18:30 1. hrací runda

    Obsazeno: 13/18
    Best Bowling (Praha)
  • 19:30 2. hrací runda

    Obsazeno: 15/16
    Best Bowling (Praha)

Prešporský Eliminátor 2022/2023, 2. kolo BowlingTournamentEu

  • 16:00 Squad 1

    Obsazeno: 9/24
    (Bratislava, Svk)
  • 18:00 Squad 2

    Obsazeno: 17/24
    (Bratislava, Svk)

Sparing pro 3. ligu Xbowling ValMez Xbowling turnaje

  • 18:00 2.HD: 200,- Kč na hráče nebo 600,- Kč na tým

    Obsazeno: 3/3
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

BBO klasický - 12. turnaj (dlouhé mazání), v plechovce cca 3400,- Turnaje regionální

  • 18:30 1

    Obsazeno: 5/12
    Best Bowling (Praha)
  • 19:30 2.

    Obsazeno: 16/16
    Best Bowling (Praha)

Senior Cup Tour ValMez Xbowling turnaje

  • 17:30 1. runda - startovné 300,- Kč

    Obsazeno: 12/12
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

STORM Prague Cup 2021/2022 Turnaje ČR

  • 17:00 STORM - 1. hrací runda, startovné 500

    Obsazeno: 13/24
    Best Bowling (Praha)
  • 19:30 STORM - 2. hrací runda, startovné 500

    Obsazeno: 8/24
    Best Bowling (Praha)

FM dvojice MIX Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 12/12
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)

Jednotlivci Turnaje regionální

  • 9:30 1. runda

    Obsazeno: 12/12
    Garni Hotel Olympia*** (Česká Lípa)
  • 11:00 2. runda

    Obsazeno: 12/12
    Garni Hotel Olympia*** (Česká Lípa)

STORM Prague Cup 2021/2022 Turnaje ČR

  • 9:00 STORM - 3. hrací runda, startovné 350

    Obsazeno: 16/16
    Best Bowling (Praha)
  • 11:50 STORM - 4. hrací runda, startovné 550

    Obsazeno: 14/24
    Best Bowling (Praha)
  • 14:00 STORM - 5. hrací runda, startovné 550

    Obsazeno: 24/24
    Best Bowling (Praha)
  • 18:30 STORM diváci pro finále :)

    Obsazeno: 0/1
    Best Bowling (Praha)

SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA Turnaje regionální

  • 14:00 SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA

    Obsazeno: 6/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

Prosecká Xbowling Desítka Xbowling turnaje

  • 18:00 1. runda - startovné 400,-

    Obsazeno: 9/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)
  • 19:30 2. runda - startovné 450,-

    Obsazeno: 17/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)

Senior Cup Tour Tišnov - Říjen 2022 Xbowling turnaje

  • 17:30 Senior Cup Tour Tišnov - Říjen 2022

    Obsazeno: 11/18
    Xbowling Tišnov (Tišnov)

Senior Cup Tour ValMez Xbowling turnaje

  • 17:00 2. runda - startovné 300,- Kč

    Obsazeno: 6/12
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA Turnaje regionální

  • 10:30 SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA

    Obsazeno: 4/8
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 12:30 SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA

    Obsazeno: 8/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 14:00 SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA

    Obsazeno: 11/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

BBO devítka Zličín 2022/2023 (4. turnaj) - v plechovce cca 600,-,- Turnaje regionální

  • 18:30 1.

    Obsazeno: 14/20
    Best Bowling (Praha)
  • 19:30 2.

    Obsazeno: 20/20
    Best Bowling (Praha)

Strašnická Xbowling Devítka Xbowling turnaje

  • 16:00 1. runda - startovné 350,-

    Obsazeno: 1/12
    Xbowling Strašnice (Praha)
  • 17:30 2. runda - startovné 400,-

    Obsazeno: 12/12
    Xbowling Strašnice (Praha)
  • 19:00 3. runda - startovné 400,-

    Obsazeno: 15/12
    Xbowling Strašnice (Praha)

Kelímkovic Devítka 2022/2 Turnaje regionální

  • 16:30 Kelímkovic Devítka 2022/2 - 1.

    Obsazeno: 15/18
    BowlingSky (Ostrava)
  • 19:00 Kelímkovic Devítka 2022/2 - 2.

    Obsazeno: 18/18
    BowlingSky (Ostrava)

Prešporský Mazec 2022/2023, 2. kolo BowlingTournamentEu

  • 16:00 Squad 1

    Obsazeno: 5/24
    (Bratislava, Svk)
  • 18:00 Squad 2

    Obsazeno: 9/24
    (Bratislava, Svk)

BOWLING CZ TOUR 2022 ( 8.turnaj, Main street 41 ) Turnaje regionální

  • 18:00 Předehrávka "A"

    Obsazeno: 1/4
    S-centrum (Benešov)

PBC Bratislavský Pohár 2022_2 BowlingTournamentEu

  • 13:00 Squad 0

    Obsazeno: 0/16
    (Bratislava, Svk)

BOWLING CZ TOUR 2022 ( 8.turnaj, Main street 41 ) Turnaje regionální

  • 11:30 Předehrávka "B"

    Obsazeno: 0/4
    S-centrum (Benešov)

Devítkové dvojičky Turnaje regionální

  • 8:30 1 runda

    Obsazeno: 8/8
    Bowling City (Nový Bor)
  • 10:30 2 runda dojezd od 20 km

    Obsazeno: 8/8
    Bowling City (Nový Bor)

Holešovská devítka Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 1/24
    Bowling Club Holešov (Holešov)

PBC Bratislavský Pohár 2022_2 BowlingTournamentEu

  • 10:00 Squad 1

    Obsazeno: 13/16
    (Bratislava, Svk)
  • 13:00 Squad 2

    Obsazeno: 11/16
    (Bratislava, Svk)

Trenérský kurz obouručného bowlingu (Juha Maja) ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 3/20
    Best Bowling (Praha)

BBO tour Chomutov - 9. turnaj - střední mazání Turnaje regionální

  • 12:30 2.

    Obsazeno: 12/20
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 14:00 3.

    Obsazeno: 20/20
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

BOWLING CZ TOUR 2022 ( 8.turnaj, Main street 41 ) Turnaje regionální

  • 15:20 0.

    Obsazeno: 2/6
    S-centrum (Benešov)
  • 16:10 1.

    Obsazeno: 11/12
    S-centrum (Benešov)
  • 17:30 2.(pro hráče od 30 km od Benešova)

    Obsazeno: 12/12
    S-centrum (Benešov)

PBC Bratislavský Pohár 2022_2 BowlingTournamentEu

  • 9:00 Squad 3

    Obsazeno: 13/16
    (Bratislava, Svk)
  • 12:00 Squad 4

    Obsazeno: 22/22
    (Bratislava, Svk)

NUMISMATIKA POPO - DVOJICE Turnaje regionální

  • 16:00 DVOJICE NUMISMATIKA POPO

    Obsazeno: 2/4
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 17:15 DVOJICE NUMISMATIKA POPO

    Obsazeno: 4/4
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 18:30 DVOJICE NUMISMATIKA POPO

    Obsazeno: 4/4
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

Trenérský kurz EBF Level 2 (Juha Maja) ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 6/16
    Bowling zone (Pardubice)

Kolínská Devítka Turnaje regionální

  • 18:00 Kolínská Devítka

    Obsazeno: 10/30
    Bowling Kolín s.r.o. (Kolín)

BBO dvojice Zličín 2022/2023 - 7. turnaj Turnaje regionální

  • 18:30 1.

    Obsazeno: 8/12
    Best Bowling (Praha)
  • 19:30 2.

    Obsazeno: 12/12
    Best Bowling (Praha)

Prešporská Deviatka 2022/2023, 3. kolo BowlingTournamentEu

  • 16:00 Squad 1

    Obsazeno: 3/24
    (Bratislava, Svk)
  • 18:00 Squad 2

    Obsazeno: 3/24
    (Bratislava, Svk)

Prosecká Xbowling Devítka (turnaje budou hrány již pouze klasickou devítkou) Xbowling turnaje

  • 16:00 1. runda - startovné 350,-

    Obsazeno: 1/8
    Xbowling Prosek DUO (Praha)
  • 17:00 2. runda - startovné 370,-

    Obsazeno: 0/8
    Xbowling Prosek DUO (Praha)
  • 18:00 3. runda - startovné 400,-

    Obsazeno: 15/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)
  • 19:15 4. runda - startovné 400,-

    Obsazeno: 16/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)

Sparing pro 3. ligu Xbowling ValMez Xbowling turnaje

  • 18:00 3.HD: 200,- Kč na hráče nebo 600,- Kč na tým

    Obsazeno: 3/3
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

Czech Old School 2022 Turnaje regionální

  • 12:00 1.

    Obsazeno: 15/18
    Bowling zone (Pardubice)
  • 14:30 2. (pro hráče z ČR)

    Obsazeno: 45/45
    Bowling zone (Pardubice)
  • 17:30 3. (pouze pro hráče mimo ČR)

    Obsazeno: 47/45
    Bowling zone (Pardubice)

Trenérský kurz obouručného bowlingu (Juha Maja) ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 5/20
    BOWLAND bowling center (Olomouc)

Motiv Tour 2022 BowlingTournamentEu

  • 10:00 22. říjen 2022 / October

    Obsazeno: 12/50
    Bowling Brno (Brno)

O Mistra Hané a Valašska Xbowling turnaje

  • 9:45 1. runda - startovné 300 Kč (kat. B)

    Obsazeno: 18/18
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)
  • 13:30 2. runda - startovné 300,- Kč (kat. A a C)

    Obsazeno: 18/18
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

Storm juniorská liga (česká část) ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 7/18

6. ročník Memoriálu Michala Foťka Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 8/12
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 13:30 2.

    Obsazeno: 7/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 17:00 3.

    Obsazeno: 18/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)

Netradiční dvojice ožívají Xbowling turnaje

  • 17:00 1.runda - startovné 200 + 50 měšec za hráče

    Obsazeno: 1/4
    Xbowling Žižkov (Praha)
  • 18:20 2.runda - startovné 200 + 50 měšec za hráče

    Obsazeno: 7/6
    Xbowling Žižkov (Praha)
  • 19:45 3.runda - startovné 200,- + 50,- měšec za hráče

    Obsazeno: 6/6
    Xbowling Žižkov (Praha)

PRESTIGE Tour ČBA Obsazovačky

  • 10:00 1. hrací runda - V případě odhlášení z hrací rundy kontaktujte administrátora webu J.Marvala (marval@czechbowling.cz, tel. 776105706).

    Obsazeno: 40/40
    Bowling Brno (Brno)
  • 13:00 2. hrací runda - V případě odhlášení z hrací rundy kontaktujte administrátora webu J.Marvala (marval@czechbowling.cz, tel. 776105706). Náhradník Kordulík Václav.

    Obsazeno: 40/40
    Bowling Brno (Brno)

Prosecký Senior Cup (pozor změna termínu !!!!! ) Xbowling turnaje

  • 18:00 1. runda - startovné 370,-

    Obsazeno: 1/12
    Xbowling Prosek DUO (Praha)
  • 19:15 2. runda - startovné 400,-

    Obsazeno: 14/18
    Xbowling Prosek DUO (Praha)

BOWLINGZONE CUP 2022 Turnaje regionální

  • 16:15 BOWLINGZONE CUP 2021

    Obsazeno: 4/16
    Bowling zone (Pardubice)
  • 18:00 BOWLINGZONE CUP 2021

    Obsazeno: 6/24
    Bowling zone (Pardubice)

FERDINAND DVOJICE 2022 (9.turnaj, Boardwalk 35, v měšci cca. 5.000 kč) POZOR ZMĚNA ČASU HRACÍCH RUND Turnaje regionální

  • 18:00 Předehrávka "A"

    Obsazeno: 1/2
    S-centrum (Benešov)

SPRINTER bowling Cup Turnaje regionální

  • 15:30 Doplňková hrací runda

    Obsazeno: 11/16
    Best Bowling (Praha)
  • 17:45 Sprinter 1. hrací runda

    Obsazeno: 19/20
    Best Bowling (Praha)
  • 20:00 Sprinter 2. hrací runda

    Obsazeno: 19/20
    Best Bowling (Praha)

Kaštanka Open, turnaj 5/6 (dnes státní svátek) Turnaje regionální

  • 10:00 1. (start levnější o 100 Kč)

    Obsazeno: 2/8
    Bowling Kaštanka (Brno)

Valašská devítka s měšcem Xbowling turnaje

  • 18:00 Předehrávka - startovné 260 Kč + 40 do měšce

    Obsazeno: 2/6
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

Český Seniorský Pohár 2022, turnaj 8/9 (noví hráči start zdarma!) Turnaje regionální

  • 16:30 Páteční předehrávka (start o 50 Kč levnější)

    Obsazeno: 9/24
    Metropole Zličín (Praha)

Charitativní turnaj Krtek Turnaje regionální

  • 11:00 Charitativní turnaj Krtek

    Obsazeno: 1/12
    Bowling Darts Rubin (Brno)
  • 14:00 Charitativní turnaj Krtek

    Obsazeno: 1/12
    Bowling Darts Rubin (Brno)
  • 17:00 Charitativní turnaj Krtek

    Obsazeno: 13/12
    Bowling Darts Rubin (Brno)

Kaštanka Open, turnaj 5/6 (dnes státní svátek) Turnaje regionální

  • 11:40 2.

    Obsazeno: 1/16
    Bowling Kaštanka (Brno)
  • 14:00 3.

    Obsazeno: 9/16
    Bowling Kaštanka (Brno)

15.Ročník ŠDN, Trenčín memoriál Tomáš Prekop BowlingTournamentEu

  • 9:00 1.runda

    Obsazeno: 5/12
    (Trenčín, Svk)
  • 12:30 2.runda

    Obsazeno: 12/12
    (Trenčín, Svk)

Český Seniorský Pohár 2022, turnaj 8/9 (noví hráči start zdarma!) Turnaje regionální

  • 9:30 1. sobotní (start o 50 Kč levnější)

    Obsazeno: 5/18
    Metropole Zličín (Praha)
  • 11:45 2. sobotní

    Obsazeno: 15/24
    Metropole Zličín (Praha)
  • 14:45 3. sobotní (pro hráče 150+ km od Prahy)

    Obsazeno: 24/24
    Metropole Zličín (Praha)

FERDINAND DVOJICE 2022 (9.turnaj, Boardwalk 35, v měšci cca. 5.000 kč) POZOR ZMĚNA ČASU HRACÍCH RUND Turnaje regionální

  • 11:30 Předehrávka "B"

    Obsazeno: 0/2
    S-centrum (Benešov)

Holešovská dvojka Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 0/12
    Bowling Club Holešov (Holešov)

Baker CZ Praha Zličín Turnaje regionální

  • 11:00 Kvalifikace (jeden hráč do jména, druhý do příjmení)

    Obsazeno: 0/12
    Best Bowling (Praha)
  • 13:00 Kvalifikace (jeden hráč do jména, druhý do příjmení)

    Obsazeno: 4/12
    Best Bowling (Praha)

FERDINAND DVOJICE 2022 (9.turnaj, Boardwalk 35, v měšci cca. 5.000 kč) POZOR ZMĚNA ČASU HRACÍCH RUND Turnaje regionální

  • 16:30 1.

    Obsazeno: 0/6
    S-centrum (Benešov)
  • 17:30 2.

    Obsazeno: 5/6
    S-centrum (Benešov)
  • 18:30 3.(pro hráče od 30 km od Benešova)

    Obsazeno: 6/6
    S-centrum (Benešov)

Jadranská devítka Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 18/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 13:00 2.

    Obsazeno: 18/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 16:00 3.

    Obsazeno: 18/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)

Tišnovská Devítka - ŘÍJEN 2022 Xbowling turnaje

  • 18:00 Tišnovská Devítka - Říjen 2022 - 1. runda

    Obsazeno: 9/18
    Xbowling Tišnov (Tišnov)

Valašská devítka s měšcem Xbowling turnaje

  • 14:00 1. runda - startovné 260 Kč + 40 Kč do měšce

    Obsazeno: 1/12
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)
  • 15:30 2. runda - startovné 260 Kč + 40 Kč do měšce

    Obsazeno: 5/12
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)
  • 17:00 3. runda - startovné 260 Kč + 40 Kč do měšce

    Obsazeno: 12/12
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

listopad 2022

900Global series 2021/2022 Turnaje ČR

  • 17:00 900Global - 1. hrací runda, startovné 500

    Obsazeno: 10/16
    Best Bowling (Praha)
  • 19:30 900Global - 2. hrací runda, startovné 500

    Obsazeno: 5/16
    Best Bowling (Praha)

Valašské dvojice Xbowling turnaje

  • 18:00 Předehrávka - startovné 400,- Kč za dvojici

    Obsazeno: 1/6
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

900Global series 2021/2022 Turnaje ČR

  • 9:00 900Global - 4. hrací runda, startovné 350

    Obsazeno: 21/24
    Best Bowling (Praha)
  • 11:50 900Global - 5. hrací runda, startovné 550

    Obsazeno: 24/24
    Best Bowling (Praha)
  • 14:00 900Global - 6. hrací runda, startovné 550

    Obsazeno: 24/24
    Best Bowling (Praha)

JKM Bowling Cup (JUNIOR), 7.turnaj Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 9/24
    Bowling Radava (Praha 7)

MACEK kemp na HLUBOKÉ Turnaje regionální

  • 10:00 I.RUNDA sobota i neděle

    Obsazeno: 7/8
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 14:00 II.RUNDA sobota i neděle

    Obsazeno: 4/8
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

Baker CZ Pardubice (nový termín) Turnaje regionální

  • 10:00 Kvalifikace (1. hráč do jména, 2. hráč do příjmení)

    Obsazeno: 0/6
    Bowling zone (Pardubice)
  • 12:00 Kvalifikace (1. hráč do jména, 2. hráč do příjmení)

    Obsazeno: 7/18
    Bowling zone (Pardubice)

JKM Bowling Cup (JUNOR), 8.turnaj Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 2/24
    Bowling Dejvice (Praha 6)

SuperLevnaPC CUP - NORMAL Turnaje regionální

  • 14:00 SuperLevnaPC CUP - NORMAL

    Obsazeno: 6/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

Holešovský singl Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 2/24
    Bowling Club Holešov (Holešov)

Novoborská devítka Turnaje regionální

  • 8:30 1 runda

    Obsazeno: 8/8
    Bowling City (Nový Bor)
  • 10:00 2 runda dojezd od 20 km

    Obsazeno: 12/12
    Bowling City (Nový Bor)
  • 12:00 3 runda od 20 km

    Obsazeno: 12/12
    Bowling City (Nový Bor)

prosinec 2022

Intern. Deaf Bowling tournament BowlingTournamentEu

  • 10:00 1

    Obsazeno: 2/32
    (Wien, Aut)
  • 14:00 2

    Obsazeno: 4/32
    (Wien, Aut)

VÁNOČNÍ TURNAJ NA HLUBOKÉ dobrovolné startovné Turnaje regionální

  • 13:00 VÁNOČNÍ TURNAJ NA HLUBOKÉ

    Obsazeno: 30/28
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

JKM Bowling Cup (JUNIOR), 9.turnaj Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 2/24
    Bowling Radava (Praha 7)

Novoborské Dvojičky Turnaje regionální

  • 8:30 1 runda

    Obsazeno: 8/8
    Bowling City (Nový Bor)
  • 10:30 2 runda dojezd od 20 km

    Obsazeno: 9/8
    Bowling City (Nový Bor)

Baker CZ Brno (dvojice, 1. hráč do jména, 2. do příjmení) FINÁLE! Turnaje regionální

  • 13:00 1. kvalifikační

    Obsazeno: 2/8
    Bowling Kaštanka (Brno)
  • 15:00 2. kvalifikační

    Obsazeno: 3/8
    Bowling Kaštanka (Brno)

Holešovský Vánoční turnaj Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 2/24
    Bowling Club Holešov (Holešov)

leden 2023

Novoroční Xbowling DUOjice Xbowling turnaje

  • 15:45 1. runda - startovné 700,- (dvojice)

    Obsazeno: 2/8
    Xbowling Prosek DUO (Praha)
  • 17:00 2. runda - startovné 800,- (dvojice)

    Obsazeno: 2/8
    Xbowling Prosek DUO (Praha)
  • 18:30 3. runda - startovné 900,- (dvojice)

    Obsazeno: 0/8
    Xbowling Prosek DUO (Praha)

Trenérský kurz EBF Level 1 (předběžná obsazovačka zájmu) ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda

    Obsazeno: 6/16

únor 2023

XIII. Valašský bowlingový půlmaraton - 10:00 - 22:00 hod. Xbowling turnaje

  • 10:00 PREZENCE v 9:30 hod. - Startovné 3000 Kč / tým

    Obsazeno: 10/9
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

XVI. Tišnovský bowlingový půlmaraton Xbowling turnaje

  • 9:00 XVI. Tišnovský bowlingový půlmaraton

    Obsazeno: 7/9
    Xbowling Tišnov (Tišnov)

Zimní bowlingový kemp Xbowling ValMez 2023 Xbowling turnaje

  • 13:30 24.-26.2.2023

    Obsazeno: 21/18
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)