září 2021

Kvalifikace MČR dvojic (Brno) ČBA Obsazovačky

  • 18:00 1. runda - Po zapsání do obsazovačky je hráč povinen nahlásit, ve které kategorii dvojic (muži, ženy, mix) a s kým bude bude hrát. Toto přihlášení je nutné provést nejpozději před zahájením kvalifikačních her a to emailem na adresu stk@czechbowling.cz.

    Obsazeno: 14/30
    Bowling Brno (Brno)

Kvalifikace MČR dvojic (Praha) ČBA Obsazovačky

  • 16:00 2. hrací runda - Po zapsání do obsazovačky je hráč povinen nahlásit, ve které kategorii dvojic (muži, ženy, mix) a s kým bude bude hrát. Toto přihlášení je nutné provést nejpozději před zahájením kvalifikačních her a to emailem na adresu stk@czechbowling.cz.

    Obsazeno: 16/16
    Best Bowling (Praha)
  • 19:00 3. hrací runda - Po zapsání do obsazovačky je hráč povinen nahlásit, ve které kategorii dvojic (muži, ženy, mix) a s kým bude bude hrát. Toto přihlášení je nutné provést nejpozději před zahájením kvalifikačních her a to emailem na adresu stk@czechbowling.cz.

    Obsazeno: 16/16
    Best Bowling (Praha)

Kvalifikace MČR dvojic (Pardubice) ČBA Obsazovačky

  • 18:00 1. hrací den

    Obsazeno: 12/12
    Bowling zone (Pardubice)

Kvalifikace MČR dvojic (Olomouc) ČBA Obsazovačky

  • 18:00 2. hrací runda

    Obsazeno: 10/16
    Bowland Olomouc ()

říjen 2021

Prestige Tour ČBA Obsazovačky

  • 10:00 1. hrací runda

    Obsazeno: 24/24
    Best Bowling (Praha)
  • 13:00 2. hrací runda

    Obsazeno: 22/24
    Best Bowling (Praha)
  • 16:00 3. hrací runda

    Obsazeno: 13/24
    Best Bowling (Praha)

SBL Frýdek Místek (přihlášení do soutěže) ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda - Po zapsání jména a příjmení hráče, zapište do poznámky název týmu.

    Obsazeno: 0/6
    Bowling Jadran Frýdek Místek ()

SBL Hluboká (přihlášení do soutěže) ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda - Po zapsání jména a příjmení hráče, zapište do poznámky název týmu.

    Obsazeno: 2/5
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

SBL Chomutov (přihlášení do soutěže) ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda - Po zapsání jména a příjmení hráče, zapište do poznámky název týmu.

    Obsazeno: 1/6
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

SBL Olomouc (přihlášení do soutěže) ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda - Po zapsání jména a příjmení hráče, zapište do poznámky název týmu.

    Obsazeno: 0/6
    Bowland Olomouc ()

SBL Ostrava (přihlášení do soutěže) ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda - Po zapsání jména a příjmení hráče, zapište do poznámky název týmu.

    Obsazeno: 1/6

SBL Pardubice (přihlášení do soutěže) ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda - Po zapsání jména a příjmení hráče, zapište do poznámky název týmu.

    Obsazeno: 2/6
    Bowling zone (Pardubice)

SBL Plzeň (přihlášení do soutěže) ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda - Po zapsání jména a příjmení hráče, zapište do poznámky název týmu.

    Obsazeno: 7/8
    Bowling Lucerna ()

SBL Ústí n/ Labem (přihlášení do soutěže) ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda - Po zapsání jména a příjmení hráče, zapište do poznámky název týmu.

    Obsazeno: 0/6
    Klíše ()

SBL Ústí n/Orlicí (přihlášení do soutěže) ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda - Po zapsání jména a příjmení hráče, zapište do poznámky název týmu.

    Obsazeno: 1/8
    Bowling RADAVA ()

SBL Valašské Meziříčí (přihlášení do soutěže) ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda - Po zapsání jména a příjmení hráče, zapište do poznámky název týmu.

    Obsazeno: 0/6
    Xbowling ValMez ()

SBLBrno (přihlášení do soutěže) ČBA Obsazovačky

  • 0:00 1. runda - Po zapsání jména a příjmení hráče, zapište do poznámky název týmu.

    Obsazeno: 1/6
    Bowling Brno (Brno)