květen 2024

Kamenická Iron Devítka (IRON BONUS SPECIAL 8740,- Kč + 20,- Kč za každého hráče) Turnaje regionální

  • 17:30 1. runda - startovné 470,-

    Obsazeno: 0/6
    Bowling Radava (Praha 7)
  • 18:00 2. runda - startovné 500,-

    Obsazeno: 9/12
    Bowling Radava (Praha 7)
  • 19:00 3. runda - startovné 520,-

    Obsazeno: 17/18
    Bowling Radava (Praha 7)

Prešporská Deviatka 2023/2024, 9. kolo BowlingTournamentEu

  • 16:00 Squad 1

    Obsazeno: 23/24
    (Bratislava, Svk)
  • 18:00 Squad 2

    Obsazeno: 29/30
    (Bratislava, Svk)

červen 2024

Jadranská devítka Turnaje regionální

  • 10:00 1.

    Obsazeno: 18/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 13:00 2.

    Obsazeno: 16/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)
  • 16:00 3.

    Obsazeno: 17/18
    Bowling Jadran (Frýdek-Místek)

Žižkovská Xbowling Devítka Xbowling turnaje

  • 11:00 -0. runda - startovné 300,-

    Obsazeno: 3/4
    Xbowling Žižkov (Praha)
  • 15:30 0. runda - startovné 300,-

    Obsazeno: 3/4
    Xbowling Žižkov (Praha)

FERDINAND DEVÍTKA 2024, 6.turnaj (Boardwalk 35), v měšci cca. 600 kč! Turnaje regionální

  • 18:00 Předehrávka A

    Obsazeno: 1/6
    S-centrum Benešov (Benešov u Prahy)

Říčanská Iron Devítka (IRON BONUS SPECIAL + 20,- Kč za každého hráče) Turnaje regionální

  • 17:00 1. runda - startovné 450,-

    Obsazeno: 3/16
    Bowling Vojkov (Vojkov)
  • 18:00 2. runda - startovné 480,-

    Obsazeno: 9/16
    Bowling Vojkov (Vojkov)
  • 19:00 3. runda - startovné 500,-

    Obsazeno: 18/16
    Bowling Vojkov (Vojkov)

BBO NejKUFRY devítka Strikeland - 9. turnaj Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 22/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 12:30 2.

    Obsazeno: 24/30
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

FERDINAND DEVÍTKA 2024, 6.turnaj (Boardwalk 35), v měšci cca. 600 kč! Turnaje regionální

  • 15:10 2.

    Obsazeno: 9/12
    S-centrum Benešov (Benešov u Prahy)
  • 16:30 3.(pro hráče od 30 km od Benešova)

    Obsazeno: 12/12
    S-centrum Benešov (Benešov u Prahy)

Kolínská Devítka Turnaje regionální

  • 18:00 Kolínská Devítka

    Obsazeno: 0/24
    Bowling Kolín s.r.o. (Kolín)

Strašnická Iron Devítka (IRON BONUS SPECIAL + 20,- Kč za každý i opakovaný start) Xbowling turnaje

  • 14:50 1. runda - startovné 400,-

    Obsazeno: 2/12
    Xbowling Strašnice (Praha)
  • 15:50 2. runda - startovné 420,-

    Obsazeno: 1/12
    Xbowling Strašnice (Praha)
  • 17:00 3. runda - startovné 440,-

    Obsazeno: 2/12
    Xbowling Strašnice (Praha)
  • 18:15 4. runda - startovné 470,-

    Obsazeno: 13/12
    Xbowling Strašnice (Praha)
  • 19:20 5. runda - startovné 500,-

    Obsazeno: 15/12
    Xbowling Strašnice (Praha)

Prosecká Iron Devítka (IRON BONUS SPECIAL + 20,- Kč za každý i opakovaný start) Xbowling turnaje

  • 0:00 0. runda - individuální předehrávka - startovné 430,-

    Obsazeno: 2/8
    Xbowling Prosek DUO (Praha)
  • 15:30 0. runda - startovné 430,- (pondělní předehrávka)

    Obsazeno: 2/16
    Xbowling Prosek DUO (Praha)

MANTA devítka Turnaje regionální

  • 18:00 1. hrací runda

    Obsazeno: 3/6
    Manta (Praha)
  • 18:30 2. hrací runda

    Obsazeno: 12/12
    Manta (Praha)
  • 19:30 3. hrací runda

    Obsazeno: 12/12
    Manta (Praha)

SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA Turnaje regionální

  • 14:00 SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA

    Obsazeno: 8/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

Valašská devítka s měšcem - MASTERS Xbowling turnaje

  • 18:00 Předehrávka - startovné 300 Kč + 50 Kč do měšce

    Obsazeno: 0/9
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)