červenec 2020

Žižkovská Xbowling Devítka Xbowling turnaje

  • 14:00 1.a runda - startovné 300,-

    Obsazeno: 4/12
    Xbowling Žižkov (Praha)
  • 15:15 1.runda - startovné 300,-

    Obsazeno: 3/12
    Xbowling Žižkov (Praha)
  • 16:30 2.runda - startovné 350,-

    Obsazeno: 8/12
    Xbowling Žižkov (Praha)
  • 17:45 3.runda - startovné 350,-

    Obsazeno: 12/12
    Xbowling Žižkov (Praha)
  • 19:00 4.runda - startovné 350,-

    Obsazeno: 12/12
    Xbowling Žižkov (Praha)

DEVÍTKA Best Bowling Zličín Turnaje regionální

  • 18:30 1. runda

    Obsazeno: 19/20
    Best Bowling (Praha)
  • 19:30 2. runda

    Obsazeno: 20/20
    Best Bowling (Praha)

BBO devítka Strikeland - 1. turnaj + předání CP Turnaje regionální

  • 11:00 1.

    Obsazeno: 14/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 12:30 2.

    Obsazeno: 17/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)
  • 14:00 3.

    Obsazeno: 25/24
    Bowlingové centrum Strikeland (Chomutov)

PARDUBICKÁ NOTAP Turnaje regionální

  • 18:00 PARDUBICKÁ NOTAP 2019

    Obsazeno: 4/30
    Bowling zone (Pardubice)

Strašnická Xbowling Devítka Xbowling turnaje

  • 17:00 0.runda - startovné 300,-

    Obsazeno: 4/12
    Xbowling Strašnice (Praha)

Ferdinand devítka 2020 ( v měšci cca. 6.500 kč ), 6.turnaj Turnaje regionální

  • 18:30 Předehrávka "A"

    Obsazeno: 0/4
    S-centrum (Benešov)

Valašská devítka s měšcem Xbowling turnaje

  • 18:00 Předehrávka - startovné 260 Kč + 40 Kč do měšce

    Obsazeno: 2/8
    Xbowling Valašské Meziříčí (Valašské Meziříčí)

Budějcká devítka - 4.turnaj Turnaje regionální

  • 19:00 1.

    Obsazeno: 9/20
    Campus Bowling (České Budějovice)
  • 20:00 2.

    Obsazeno: 1/1
    Campus Bowling (České Budějovice)

srpen 2020

Novoborská Devítka Turnaje regionální

  • 9:00 První runda

    Obsazeno: 8/12
    Bowling City Nový Bor (Nový bor)
  • 10:30 Druhá runda dojezd nad 20 Km

    Obsazeno: 14/12
    Bowling City Nový Bor (Nový bor)

SuperLevnaPC CUP - DEVÍTKA Turnaje regionální

  • 10:30 SuperLevnaPC CUP - NORMAL

    Obsazeno: 6/8
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 12:00 SuperLevnaPC CUP - NORMAL po 3.na dráze

    Obsazeno: 12/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)
  • 14:00 SuperLevnaPC CUP - NORMAL po 3.na dráze

    Obsazeno: 12/12
    Bowling Hluboká (Hluboká nad Vltavou)

Třinecká devítka Turnaje regionální

  • 12:00 1.

    Obsazeno: 12/24
    GAJA centrum (Třinec)
  • 15:00 2.

    Obsazeno: 22/24
    GAJA centrum (Třinec)

září 2020

Tišnovská Devítka - Září 2020 Xbowling turnaje

  • 16:30 Tišnovská Devítka - Září 2020 - předehrávka

    Obsazeno: 8/12
    Xbowling Tišnov (Tišnov)
  • 18:00 Tišnovská Devítka - Září 2020

    Obsazeno: 19/18
    Xbowling Tišnov (Tišnov)